שתף קטע נבחר

אביתר אילוז: "מקווה שאלונה תחזור בה"

הלם ניכר בקרב שחקני הפועל ב"ש, בעקבות הודעתה של ברקת. מליקסון: "אנשים פוחדים על העתיד שלהם". גם האוהדים מכים על חטא: "האלימות ניצחה". עזורי הגיע להיפרד מהשחקנים

בהפועל ב"ש עדיין מנסים לעכל את החלטתה של אלונה ברקת לעזוב את המועדון. מיד לאחר מסיבת העיתונאים הדרמטית, שוחחה ברקת עם השחקנים ואלו יצאו לביקור ילדים חולים בביה"ח סורוקה. מי שחשב שאווירת חג פורים תשפר את ההרגשה, טעה.

 

אביתר אילוז, שהפך העונה לבכיר שחקני הבית בהפועל ב"ש, אמר: "אף אחד לא ציפה לזה ואני עדיין מקווה מאוד שאלונה עוד תחזור בה. היא חשובה מאוד למועדון, לעיר, לשחקנים ובסך הכל כולם אוהבים אותה".

 

על הקהל הבאר-שבעי אמר אילוז: "נכון שקרו כמה מקרים גם עם גיא לוי וגם השנה עם גיא עזורי, אך זה לא מייצג את כל הקהל של הפועל באר שבע. הקהל שלנו חם ואוהב ואני מקווה שהוא יוכיח את זה כבר בשבתות הבאות. אותו אדם ספציפי שניסה לפגוע בגיא צריך להיענש ולא אף אחד אחר. הוא כלל לא מייצג את אוהדי הקבוצה. גם אנחנו ננסה להוכיח לאלונה עד סוף העונה שאנחנו רוצים שתישאר".

 

עזורי הגיע להיפרד מהשחקנים. מליקסון: "אהבנו אותו כמאמן"

קפטן הקבוצה, מאור מליקסון, התייחס גם הוא למצב שנוצר ואמר: "אנחנו עדיין לא מעכלים. זו הרגשה לא נעימה ולא טובה. אנשים פוחדים על העתיד שלהם וגם על העתיד של הקבוצה. זה לא פשוט, אבל נחכה קצת ונקווה שיהיו התפתחויות אחרות".


מאור מליקסון: "אנחנו עדיין לא מעכלים" (רועי עידן)

 

מאמן הקבוצה עד אתמול, גיא עזורי, הגיע לאימון הקבוצה ונפרד מהשחקנים. גיא עזורי, "אהבנו את גיא, גם אם לפעמים נראינו טוב יותר ולפעמים פחות, מה שקרה בשבת זו חצייה של קו אדום. גם אלונה הבינה את זה וחבל שזה מה שקרה. רוב האוהדים של הפועל ב"ש הם אנשים מדהימים ואני חושב שמה שהמועדון צריך עכשיו זה קצת שקט", הוסיף מליקסון.

 

האוהדים: "זו בכייה לדורות, לא יהיו בעלים כאלה בעתיד"

גם מספר אוהדים בודדים שהגיעו לאיצטדיון וסרמיל על מנת לתמוך בקבוצה, היו בסערת רגשות. אלירן עמר, אוהד שנכח במקום, אמר: "חבל שאלונה החליטה לעזוב, אבל הפועל ב"ש היתה לפניה ותהיה אחריה. בתוך תוכנו אנחנו מקווים שהיא תחזור, אבל אין לנו יותר מדי מה לעשות בתור אוהדים. בכל דבר שקורה מאשימים אותנו, אז אולי כדאי שנשמור שקט".


אוהדי ב"ש: "זה יום עצוב לקבוצה ולעיר" (רועי עידן)

 

גם ארגוני האוהדים הגיבו להודעתה של ברקת. חנן אבוטבול, יו"ר אירגון 'הקאמלס', שנחשב לקיצוני יותר, אמר: "יום עצוב עצוב להפועל באר שבע, לעיר ולאיזור. זו פשוט בכייה לדורות ואני לא יודע אם יהיו בעלים כאלה בעתיד. אין לי מושג מה יהיה עכשיו עם הקבוצה".

 

אביב סרוסי, מראשי ארגון ה'קרייזי רדס', שהצטרף למחאה נגד עזורי רק בשבוע האחרון, אך ניסה לשמור על איפוק ועודד את הקבוצה ברוב העונה, אמר: "זה עצוב. בראייה לאחור זה היה אולי קצת צפוי, כי הבנו שלאחרונה אלונה היתה שפופה מכל האווירה במועדון. מה שקרה אחרי המשחק בשבת, היה אולי זרז".

 

"קצת קשה לראות מה יהיה פה אחרי שהיא הולכת. יכול להיות שגם לנו יש חלק בזה, אבל המטרה שלנו היתה בנסיון לקחת את המחאה למקום שקט, כנגד האפאתיות של השחקנים בהפסד לאשדוד. היו אוהדים שהחליטו להפר את המחאה ושברו את השקט, אבל זה לא מצב שאמור לגרום לבעלים של קבוצה לעזוב".

 

"יש פה רוב מכריע של קהל טוב שתמך בה ועודד את הקבוצה ובהחלטה שלה, יש גם מן הענישה הקולקטיבית. בסופו של דבר, מה שהיא החליטה, זה ניצחון לאלימות. אני מקווה שיקרו דברים שיגרמו לה לשנות את דעתה".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אביתר אילוז
צילום: הרצל יוסף
מומלצים