שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות
  אישום: עקרו 9 שיניים לאדם שחייב בשוק האפור
  תושב בת-ים החייב כספים צעק "הצילו" ו"לא עשיתי כלום", אך שני תושבי חולון לא ריחמו עליו. הם היכו ועינו ואותו ולאחר מכן עקרו תשע משיניו בזו אחר זו, באמצעות פלייר. הקורבן חשש לספר על שארע וטען תחילה: פצעתי את עצמי

  "הסופרנוס" - גרסת בת-ים: בזו אחר זו נעקרו באמצעות פלייר, תשע משיניו של אדם החייב כספים לשוק האפור. כך עולה מכתב אישום, שהוגש היום (ב') נגד שני תושבי חולון בבית משפט המחוזי בתל-אביב.

   

  עוד מתברר כי רועי ניר ודוד עג'מי - בני 29 מחולון - הגיעו לפני כחודש וחצי למלון בבת-ים בו מתגורר תושב העיר. יחד עם חמישה חשודים נוספים הם נכנסו לחדרו. הם היכו את האיש נמרצות, עינו אותו. הקורבן צעק "הצילו" ו-"לא עשיתי כלום", אך זה לא עזר לו.


  "שקלים דחוף. בלי משחקים". הנאשמים בבית המשפט (צילום: ירון ברנר)

   

  כתוצאה מהמכות שספג נגרמו לאיש דימומים כבדים בפיו וחתכים בפניו. קצין הביטחון במלון עלה לקומה בה מתגורר הקורבן, אך למשמע הצעקות מהחדר חשש להתעמת עמם, והזעיק את מד"א והמשטרה. בינתיים עג'מי וניר, יחד עם חבריהם, עזבו את המלון. האיש שהותקף פונה לטיפול רפואי בבית החולים שיבא בתל השומר, אך חשש למסור לחוקרי המשטרה כיצד נפגע. לשוטרים הוא סיפר כי פצע את עצמו.

   

  המשטרה איתרה חשודים במקרה, במהלך חקירת רצח הצעיר מור אלגרבלי לפני כחודשיים בבת-ים. החוקרים האזינו לשיחות הטלפון של ניר ועג'מי, שהיו חשודים במעורבות ברצח, וכך הצליחו לקשור את השניים לתקיפה החמורה.

   

  "צריכים את יאיר, לדפוק לו כמה כאפות"

  בנוסף, בידי המשטרה צילומי אבטחה של בית המלון ושל בנק סמוך, בהם נראים הנאשמים והאנשים שהיו איתם. החוקרים איתרו גם הודעת SMS, ששלח עג'מי מהטלפון הנייד שלו יומיים לפני המקרה, בה נכתב: "מה יש לך, אני צריך דחוף שקלים. בלי משחקים, דאג לי, זמין לא זמין, אני מחכה".

   

  בשיחת טלפון אחרת, זמן קצר לפני המקרה, צוטט עג'מי כאומר :"צריכים את יאיר, כדי לדפוק לו כמה כאפות". בשיחות נוספות, להן צוטטה המשטרה לאחר המקרה, עג'מי נשמע מתנשף.

   

  בית המשפט המחוזי בתל-אביב האריך את מעצרם של שני הנאשמים, בעלי עבר
  פלילי עשיר בעבירות של איומים, סמים, תקיפת שוטר ועוד בחודש ימים. סגן בכיר לפרקליט מחוז תל-אביב, עו"ד חיים ויסמונסקי, טען כי "זה מעשה בריונות מתוכנן מראש על-ידי השניים. אין מדובר במעשה קטטה או במעשה שנעשה בשעת כעס".

   

  עו"ד משה סוחמי המייצג את עג'מי, אמר ל-ynet: "אין שום קשר בינו לבין הנפגע. אין לו יד ורגל בסיפור וכל פשעו הוא שנכח במלון בערב המקרה". עו"ד רצון דרחי, המייצג את ניר, מסר בתגובה: "לאחר שמיעת המשפט עד תום יובהר למשטרה כי לא כל הנוצץ זהב הוא". כלפי החשודים האחרים, שהיו עם השניים, טרם התגבשה החלטה האם להגיש נגדם כתב אישום.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "אישום: עקרו 9 שיניים לאדם שחייב בשוק האפור"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מוצר השנה
  מומלצים