שתף קטע נבחר

אייל גולן העיד: לפעמים אני מפסיד 20 אלף דולר

הזמר הוזמן לחקירה, בפרשת ארגון הפשע של חגי זגורי. גולן סיפר כי כאשר הוא מופיע על הספינה, הוא גם מהמר ולפעמים מפסיד סכומים גדולים. הוא אישר שהכיר את אחד הנאשמים

הזמר אייל גולן הוא אחד ממאות עדי תביעה נגד חגי זגורי ושבעה מ"חייליו", שהואשמו השבוע בעבירות חמורות. בעדותו במשטרה אישר הזמר כי לווה כסף בקרדיט מאנשיו של זגורי והימר בספינה "מג'יק 1" בסכומים של עשרות-אלפים דולרים.

 

בעדותו במשטרה נשאל גולן, באילו סכומים הוא מהמר על הספינה - עליה הוא מופיע אחת לחודש. "בדרך כלל בסכומים קטנים. לפעמים יש גליצ'ים, ולפעמים אני מפסיד

 סכומים של 20 או 18 אלף דולר", הוא השיב. החוקר שאל האם לקח קרדיט וגולן אישר: "כן, אמרתי כבר, ומי שהיה נותן לי קרדיט זה גולן שארבי, היה מבקש מבן אבו".

 

בהמשך חקירתו נשאל גולן על סגנו של זגורי, רמי עזרן. הזמר ענה: "הכרתי אותו בספינה והוא בן אדם נחמד, ואני מקדיש שיר. הוא אחלה בן אדם, ואני לא מתערב לא בענייניו והוא לא מתערב בעניינים שלי". הוא נשאל גם על הקשרים עם עזרן והשיב: "לפעמים נפגשנו מחוץ למג'יק 1 ולא יותר מזה, והיו בינינו שיחות טלפון".

 

הוא נשאל האם לקח כסף מעזרן והשיב בשלילה. גולן סיפר כי לפעמים הוא מהמר בשולחן שנקרא "שולחן אח"מים": "אני קורא לו שולחן צדדי... שלא יפריעו לי אנשים כשאני משחק, כי אנשים מציקים לי ויש שומר שם ליד השולחן". גולן סיפר כי הוא משחק רולטה ומדי פעם פוקר "כדי להעביר את הזמן".

 

הימורים בקרדיט

החוקר שאל: "האם אתה יכול להגיד לי מה הסכום שלקחת קרדיט בספינה מג'יק 1?" גולן השיב: "לא יודע להגיד לך, אבל 20 אלף דולר זה היה הסכום הכי גבוה, אני לא יכול להגיד לך בדיוק".

 

במהלך עדותו של גולן הציג בפניו החוקר פירוט של שיחה בין רמי עזרן לבין חגי זגורי, הנאשם כעומד בראש ארגון הפשיעה. בשיחה נאמר: "רמי מעדכן את חגי לגבי הסכום בספינה ומספר שאייל גולן משך קרדיט של 30 אלף דולר וחזר, וזה פעם רביעית שהוא לוקח קרדיט וחוזר. שגולן לא הפסיד את מה שלקח מהם".

 

גולן השיב: "אמרתי לך שהיה פעם, יכול להיות שיכול להיות שהגעתי לחוב של 25 אלף דולר שמשכתי מקרדיט. זה לא אומר שהגעתי לסכום הזה והחזרתי את הסכום, זו לא היתה משיכה בסוף".  החוקר שאל: "אתה הפסדת כסף בספינה? וגולן השיב: "כן, הפסדתי

 והרווחתי". החוקר שאל: "מה הסכום הכי גבוה שהפסדת?" והזמר השיב: "אני חושב בערך בהפלגה אחת, אולי 18 אלף דולר".

 

גולן סיפר בעדותו שהוא ראה את חגי זגורי אולי פעם או פעמיים בספינה, אך מעולם לא ישב איתו, או היה לו קשר איתו.

 

עם פרסום שמו של גולן, כעד במשפט מסרה הדוברת שלו בתגובה כי "אייל גולן מופיע מידי חודש על ספינת המג'יק 1 ששייכת לכספי ספנות. בספינה זו פועל קזינו. אייל גולן מעולם לא הילווה כסף ומעולם לא היה חייב כסף ואין לו כל קשר לנאמר". למרות ששמו מופיע ברשימת העדים, היא התעקשה ש"גולן לא הוזמן להעיד במשפט וגם מעולם לא התבקש לעשות זאת על ידי גורם משטרתי כזה או אחר. אין לנו כל מושג מדוע שורבב שמו".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
גולן. מהמר בשולחן האח"מים
צילום: אלוני מור
מומלצים