שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מנהרת הזמן: חוזרים להיסטוריה של ירושלים
  בחופשת חג החירות השנה אתם מוזמנים למוזיאון מגדל דוד, שם תוכלו לחזור 4,000 שנה בהיסטוריה של בירת ישראל בחוויה אורקולית, כפי שפורסם ב"ממון" של "ידיעות אחרונות"

  בפסח השנה אפשר לקיים מצוות עלייה לרגל כהלכתה (למעט העניין הרגלי, כמובן). מוזיאון מגדל דוד בירושלים מציע חוויית שחזור של ימי בית שני, בגן התבלינים שבחצר המוזיאון, תחת הכותרת "חפש את האפיקומן".

   

  במתחם יוקם שוק בסגנון בית שני, ובו דוכנים וסחורות משוחזרים. המסחר עצמו יתקיים במטבעות עתיקים. בשוק יסתובבו אנשים בלבוש מעודכן ל-3,000 שנה אחורה ויספרו על כל מה שהיה פעם, ואולי אפילו במקום שבו אנחנו דורכים.

   

  עוד לילדים: פעולות יצירה ומספרי סיפורים. המחיר: 35 שקל לילד, 25 שקל למבוגר. הכרטיס הזה מקנה 10 שקלים הנחה לפעילות עוד יותר מיוחדת במוזיאון, והיא החיזיון האורקולי בחצר המוזיאון, בערב, אחרי החשיכה (ללא הנחה מחיר הכניסה לחיזיון הוא 50 שקל למבוגר ו-40 שקל לילד).

   

  המילה היחידה שמתארת במדויק את החיזיון היא: יפהפה. זו פעילות מהסוג שאם היינו עושים בחו"ל לא היינו מפסיקים להתפעל ממנה. עירוב של טכנולוגיה וסאונד (מוזיקה מקורית) יוצרים הקרנה של 45 דקות, שעובדת על כל החושים. הנושא: 4,000 שנה בהיסטוריה של ירושלים.

   

  ההקרנה היא על חומת המוזיאון, והאפקט מרהיב ומרתק. מתאים לילדים מגיל 5 ומעלה, ונא לא לשכוח מעילים. בכל זאת, ירושלים.

   

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום לע"מ
  חוויה שעובדת על כל החושים. מגדל דוד
  צילום לע"מ
  מומלצים