שתף קטע נבחר

טיפ: כך תבטלו את סרגל התרגום האוטומטי בכרום

בגירסה החדשה של דפדפן האינטרנט גוגל כרום כללה החברה אפשרות תרגום אוטומטי לעמודי אינטרנט בשפות שאינן שפת המשתמש. כך תלמדו את כרום אילו שפות אתם יודעים לקרוא

גירסתו האחרונה של דפדפן האינטרנט כרום מבית גוגל מכילה תכונת תרגום אוטומטי עבור אתרים שאינם כתובים בשפה בה מותקן הדפדפן.

 

לדוגמא, בעת גלישה לאתר בשפה האנגלית, במידה ודפדפן כרום מותקן אצלכם בגירסתו העברית, תראו את הסרגל הבא עולה באופן אוטומטי מעל תוכן העמוד בממשק הדפדפן.

 


 

אנגלית קשה שפה?

במידה וסרגל זה מציק לכם ואינכם מעוניינים בתרגום, תוכלו לבחור אם רק הפעם יש לסגור את הסרגל או שמא אין להציע תרגום עבור שפה זו.

 

אם אינכם מעוניינים שגוגל תתרגם עבורכם מהשפה האנגלית לעברית, תוכלו לבחור בתפריט האפשרויות על גבי הסרגל, ומשם באפשרות "אל תתרגם לעולם אנגלית".

 

אם תרצו להשאיר את האפשרות לתרגום עמודים מאנגלית לעברית, תוכלו לבחור לחילופין לא לתרגם עמוד זה כלל באמצעות כפתור על גבי אותו סרגל.

 

דוברי שפות

אם התמזל מזלכם ואתם דוברים מעל שתי שפות, תוכלו לוודא שהדפדפן שלכם מודע לכך ואינו מציע תרגום עבור אתרים ששפתם מובנת לכם. לעשות זאת תוכלו על ידי פתיחת אפשרויות הדפדפן (Options) באמצעות סמל מפתח הברגים שבשורת הכתובת של כרום.

 

בחלון שנפתח בחרו בשיפוץ כללי (Under the hood) ומשם בכפתור שנה את הגדרות הגופן והשפה (Change font and language settings).

 

בחלונית החדשה עברו ללשונית שפות (Languages) ושם וודאו שברשימה נמצאות כל השפות שאת התוכן בהם תוכלו לקרוא ולהבין גם ללא עזרתו של שרות התרגום של גוגל כרום. הסירו שפות מיותרות והוסיפו את אלו עבורן אינכם זקוקים לתרגום.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מומלצים