שתף קטע נבחר

בורגר ראנץ': ההמבורגר לפסח הוקטן. המחיר לא

הקציצה בארוחת מבוגרים הוקטנה מ-100 גרם ל-50 גרם, משום ש"גודל הלחמניה הכשרה לפסח של הרשת אחיד", אבל המחיר שלה לא קטן. הקציצה בארוחת הילדים נשארה באותו גודל אבל מחירה עלה. בורגר ראנץ': "זה בגלל עלויות ההכשרה לפסח"

האם מי שאוכל ארוחת מבוגרים כשרה לפסח בבורגר ראנץ' אוכל אותה? מסתבר שבפסח תשלמו אותו מחיר על פחות בשר, משום שבארוחת מבוגרים, גודל ההמבורגר צומצם ל-50 גרם במקום 100 גרם והמחיר - נותר כשהיה. אבל למעט הצהרה שהמוצרים כשרים לפסח אין לכך אינדיקציה בתפריט.

 

 

צרכן שרכש 2 ארוחות: ארוחת מבוגרים וארוחת ילדים, באחד מסניפי הרשת, התרעם לנוכח ההקטנה. "להפתעתי הרבה, כשהתחלתי לאכול ראיתי שהגודל של ההמבורגר זהה גם בארוחת המבוגרים וגם בארוחת הילדים", הוא כותב ל-ynet.

 

"הלכתי לשאול לפשר הדבר, והפנו אותי לאחראית המשמרת. היא אמרה שככה זה בפסח, הגודל של הבשר והלחמניה זהים בשני הארוחות מפני שזאת לחמניה מיוחדת של פסח.

 

"ואכן הגדלים היו זהים, אבל שלא במפתיע, שניהם היו בגודל של ארוחת ילדים רגילה ולא בגודל של ארוחת מבוגרים. כלומר קציצה של 50 גרם במקום של 100 גרם, גם בארוחת המבוגרים. אני כלקוח הרגשתי מאוד מרומה, וחבל שכך".

 

גודל ארוחת הילדים לא השתנה, אבל מחירה עלה

התקשרנו לסניף בורגר ראנץ' בבארות יצחק, ושם אמר לנו אחד המוכרים שהמחיר למבוגרים נשאר אותו מחיר 45-41 שקל (לגדלי מדיום ולארג') על המבורגר קטן יותר שיחזור לגודלו המקורי אחרי החג.

 

מחיר ארוחת הילדים לעומת זאת, עלה מ-30-27 שקל (גדלי סמול ומדיום) ל-37-34 שקל (גדלי סמול ומדיום, אין לארג').

 

מדובר רשת בורגר ראנץ' נמסר בתגובה: "כל הרכיבים של המנה מוגבלים בגלל גודל הלחמניה הכשרה לפסח. כמויות הירקות והקציצה חייבות להיות מותאמות לגודל הלחמניה הכשרה שהוא אחיד. ועם זאת, גודל הסלט, הצ'יפס והשתייה נשארו כשהיו. זה לא חדש, זה ככה כל שנה".

 

למה המחיר של אחרות המבוגרים נשאר אותו מחיר אם ההמבורגר קטן ב-50%?

 

"יש מחירים מיוחדים לפסח וישנו תפריט שמצהיר על כך בצורה מאוד ברורה. המחיר של ארוחת המבוגרים נשאר אותו מחיר בגלל העלויות של הלחמניה הכשרה לפסח והכשרת המסעדה לפסח".

 

למה לגלגל את זה על הצרכן?

 

"אנחנו חברה עסקית. מי שרוצה לאכול בפסח המבורגר, אנחנו מאפשרים לו את השירות הזה ומציגים בגלוי ובאהבה את המוצרים החדשים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
גודל הסלט והצ'יפס לא השתנה. בורגר ראנץ'
מומלצים