שתף קטע נבחר

הטוען לכתר: סוכן מלכות היופי מדבר
מי אחראי לקריירה המצליחה של אילנית לוי, גל גדות ומירי בוהדנה? תכירו את מאיר כהן, סוכן הדוגמנית והאיש שאחראי לקריירות המצליחות של בוגרות תחרות מלכת היופי והדוגמניות המצליחות בישראל

תחרות מלכת היופי עברה, השמלות הוכנסו לארון, האיפור נמחק והתסרוקות פורקו. אז מה קורה עכשיו עם 20 היפהפיות? איך מנתבים את כל היופי הזה לטובת העתיד? מאיר כהן, סמנכ"ל סוכנות לוק והאיש שאחראי לקריירה הפורחת של מלכות יופי ישראליות רבות וביניהן מירי בוהדנה, אילנית לוי וגל גדות, לקח הפסקה קצרה מהגלאם במשרד כדי להסביר לנו איך עובד הסיפור.

 

  • כמה זמן בממוצע לוקח למלכת יופי לפרוץ באמת בתחום הדוגמנות?

"וואו, רק שנה-שנתיים אחרי סיום שנת הכהונה. אנחנו באמת צריכים להכיר אותן כדי לנתב להן את העבודות המתאימות. גל גדות למשל הצליחה להתבלט באמת רק ארבע שנים אחרי שנבחרה למלכת היופי של ישראל".


גל גדות, עשתה את זה בגדול רק אחרי ארבע שנים (צילום: דודי חסון)

 

  • סוכנות לוק היא כמו הבית של מלכות היופי, כמה מתוך הדוגמניות שלכם הן יוצאות התחרות?

"כמות מאוד גדולה ומכובדת מהדוגמניות והטאלנטיות שלנו, הן יוצאות תחרות מלכת היופי. קרוב לחצי מהן השתתפו בתחרות ופיתחו קריירת דוגמנות מצליחה לאחר מכן, כמו למשל אילנית לוי, או ליטל רוזנצוויג והילה ערן שהשתלבו יפה מאוד בטלוויזיה".


הילה ערן וליטל רוזנצוויג מדגמנות טאלנט (צילום: סיוון פרג')

 

  •  יש לנו מלכת יופי חדשה, מה מתוכנן לשביט ויזל בעתיד הקרוב?

"שביט היא חיילת עם שירות צבאי פול טיים, הזמינות שלה יותר נמוכה ויש צורך בהרבה בירוקרטיה כדי להוציא אישורי עבודה בשבילה. כרגע אנחנו בודקים איך ניתן לשלב קריירת דוגמנות, אבל כולנו מבינים שהדרך האמיתית שלה בתחום תתחיל עם סיום השירות כאשר היא תהיה זמינה יותר לעבודות. חשוב לי להגיד שיש לה פוטנציאל בינלאומי אדיר ואני צופה לה עתיד מזהיר". 


שביט ויזל, פוטנציאל בינלאומי (צילום: ששון משה)

 

  • כהאם לתואר מלכת היופי, יש משמעות גם אחרי תום שנת הכהונה?

"התואר הזה תמיד יהיה שם, הוא חזק ויש לו נוכחות גם בשנים שאחרי. אני אתן שוב את הדוגמה של גל גדות – בכל איזכור שלה בתקשורת הבינלאומית, תמיד יכתבו או יגידו שהיא הייתה מלכת היופי של ישראל".

 

  • ומה עם המועמדות שלא זכו בתואר כלשהו בתחרות?

"אנחנו בסוכנות לוק, החתמנו 9 בנות מהתחרות, שעם הזמן, כשנכיר את היכולות שלהן, ננתב אותן לתחום הדוגמנות או לתחום הטאלנטים (שתי מחלקות שונות בסוכנות) או לשניהם. למה לא בחרנו את כל ה-20, את שואלת? כמו בכל דבר, יש בנות שמתאימות יותר ויש כאלה שפחות. ההיצע בשוק הדוגמנות הישראלי הוא לא גדול ויש הרבה מתמודדות על מעט עבודות, ולכן מראש אנחנו בוחרים לקחת את הבנות שאנחנו בטוחים שיצליחו להשתלב".

  

  • מה קורה עם הבנות שבחרתן להחתים בסוכנות?

"דבר ראשון אני שולח אותן להצטלם לבוק מקצועי של דוגמנית, כדי שיהיה להן מה להראות באודישינים. במהלך יום הצילומים, אני מנסה להכיר אותן והן גם לומדות להכיר את עצמן. בכלל, מדובר בתהליך מאוד ארוך שבו הן מעצבות את אישיותן. לאחר שהבוק מוכן, אני מתחיל לשלוח אותן לאודישינים - גם ע"פ הנתונים הפיזיים שלהן וגם ע"פ דרישת הלקוח: צבע שיער, גובה וכו'. הבנות הגבוהות בדר"כ יתחילו עם תצוגות אופנה, אלא שמצטלמות טוב יופנו לצילומי קטלוגים וה'טאלנטיות' יופנו לאודישינים לטלוויזיה".

 

  • תמר זיסקינד ועדי רודניצקי (מלכות היופי של השנתיים האחרונות) עדיין לא ממש פרצו, נכון?

"תמר ועדי הן בדיוק הטייפ קאסט של מלכות יופי: הן ייצוגיות וממלכתיות ובאמת מתאימות לתואר המחייב. אני חושב ששתיהן עוד יפתיעו את כולנו. הן ואני כסוכן שלהן, עדיין מחכים לחלון ההזדמנות הנכון, שיביא להן את הפריצה הגדולה".


עדי רודניצקי, מחכה לפריצה הגדולה (צילום: עידו לביא)

 

  • מה מאפיין לדעתך את הבנות שהשתתפו בתחרות השנה (2010)?

"מבחינת הסוכנות מדובר בשנה מאוד מוצלחת. לרובן המכריע של הבנות יש הרבה מה להציע חוץ מפרופורציות גוף מצויינות, אמביציה ומרפקי פלדה. אני רק מקווה שתהיה להן במה להוכיח את עצמן".

 

  • לסיכום, מה אתה ממליץ לבנות החדשות בסוכנות?

"אחרי התחרות, כולן (עם תואר או בלי) מתחילות מקו אפס ויוצאת למסע אישי, במהלכו הן צריכות להוכיח שיש להן מקום בתחום. אני מדמה את זה לפירמידה: כשעולים למעלה, נושרות חלק מבנות ובפסגה נמצאת יחידת העילית ולא כולן מגיעות אליה (וזה בסדר גמור). אני ממליץ להן להתבלט בצורה חיובית, כמה שיותר מהר בתחום, שיזכרו אותן ויכירו אותן לטובה".

 


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אילנית לוי 2004. מודל לחיקוי
צילום: רונן אקרמן
מאיר כהן, 007 של הדוגמניות
צילום: אייל נבו
תמר זיסקינד. עוד תפתיע
צילום: עדו לביא
עדי ובת-אל מתחילות מאפס
צילום: ששון משה
לאשה בפייסבוק
מומלצים