שתף קטע נבחר

מגעים עם שולה זקן: 'יכולה לסגור קצוות בהולילנד'

ל-ynet נודע כי במערכת אכיפת החוק מקיימים מגעים עם ראש לשכתו של רה"מ לשעבר כדי שתעיד נגדו בפרשת השוחד הגדולה, ואולי אף להיות עדת מדינה. "בתור מישהי שהיתה האדם הכי קרוב אליו, היא תוכל לספק לנו תשובות", אמרו גורמים

האם האשה שכבר שנים הולכת לצדו של ראש הממשלה לשעבר תפנה לו עורף? בימים האחרונים נערכים מגעים בין שולה זקן, השוהה בחו"ל, לגורמים במערכת אכיפת החוק - על-מנת שתעיד נגדו בפרשת הולילנד ואולי אף תשמש עדת מדינה. כך נודע הלילה (יום א') ל-ynet. בפרשות הקודמות סירבה זקן להעיד נגד הבוס לשעבר.

 

זקן שוהה בימים אלו בארצות-הברית יחד עם פרקליטה, עורך הדין מיכה פטמן, המעורב ככל הנראה גם הוא במגעים. היא צפויה לחזור ככל הנראה במהלך השבוע לישראל. אחת האפשרויות העומדות בפני מערכת אכיפת החוק היא להציע לה להיות עדת מדינה בפרשות השונות נגד ראש הממשלה לשעבר.


מי השחית את השלט בכניסה לפרויקט המגורים? (צילום: גיל יוחנן) 

 

בעבר ניהלה הפרקליטות משא-ומתן אינטנסיבי בפרשות טלנסקי ומרכז ההשקעות עם מקורבו של ראש הממשלה לשעבר, עו"ד אורי מסר, על מנת שיעיד נגדו. ככל הנראה זו הכוונה גם בפרשת הולילנד, רק שהפעם המגעים מתנהלים עם מקורבת אחרת של אולמרט.

 

גורם במערכת אכיפת החוק אמר ל-ynet כי "אין ספק, שאם שולה זקן תשתף פעולה עם הפרקליטות והמשטרה, הדבר יסגור קצוות בפרשת הולילנד. בתור מישהי שהיתה האדם הכי קרוב לאולמרט, היא תוכל לספק לנו תשובות לשאלות פתוחות, במיוחד לכל הקשור לאולמרט ולחלקו בפרשה".

 

אולמרט - שצפוי להיחקר אחרי יום העצמאות - מכחיש כל קשר לפרשה, בה נעצרו בין היתר ראש העיר ירושלים לשעבר אורי לופוליאנסקי

 ועו"ד מסר. ביום חמישי האחרון הוא אמר: "נעשה כאן ניסיון לרצח אופי שאין לו תקדים בהיקפו ובעוצמתו". הוא הכחיש את החשדות ואמר: "אני מודיע באופן הנחרץ ביותר, כפי שאמרתי בעבר - כי מעולם לא הוצע לי שוחד, ומעולם לא קיבלתי שוחד מאדם, בשום עניין, בשום דרך, בין במישרין ובין בעקיפין".

 

בינתיים, נודע כי המשטרה לא תבקש מחר להאריך שוב את מעצרו של לופוליאנסקי - והוא ישוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים. פרקליטו עורך דין יאיר גולן, אמר ל-ynet: "אני מרוצה מכך שהמשטרה החליטה לשחרר את מר לופוליאנסקי ממעצר מיותר שריצה עד כה".

 

Read this article in English

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אולמרט ושולה זקן. תעיד נגדו?
צילום: אמיל סלמן הארץ
עו"ד פטמן. יחד עם זקן בארה"ב
צילום: דודי ועקנין
מומלצים