שתף קטע נבחר

שולה זקן ל-ynet: לא ברחתי, אשוב בשבוע הבא

אשת סודו של אהוד אולמרט אמרה בראיון בלעדי ל-ynet, בצל פרשת הולילנד: "לא ברחתי. אני לא אעזוב את הארץ בחיים, נולדתי במדינה הזו ואני גם אמות בה". היא שבה והכחישה כי היו עמה מגעים שתהיה עדת מדינה בפרשה

"לא ברחתי. אני לא אעזוב את הארץ בחיים. נולדתי במדינה הזו ואני גם אמות בה. תכננתי מראש חופשה בחו"ל וקיבלתי אישור מבית המשפט לא להגיע לדיון בענייני, ולכן הארכתי את החופשה ללא שום קשר לפרשת הולילנד". כך אמרה אמש (יום ה') בראיון בלעדי ל-ynet שולה זקן, שהיתה במשך שנים ארוכות מזכירתו של אהוד אולמרט ושמה נקשר בחשדות בפרשת הולילנד. 

 

על פי חשדות המשטרה, זקן - כמי שהיתה אשת סודו של אולמרט במשך שנים ארוכות בשלל תפקידיו הציבוריים - היתה מעורה היטב בתנועות הכספים שעברו לצורכי שוחד, ואולי אף טיפלה אישית בחלק מאותן העברות. 

 

זקן, השוהה בשבועות האחרונים בארה"ב, התייחסה לפרסומים בדבר המגעים לכאורה בינה לבין הפרקליטות להיותה עדת מדינה בפרשה. "לא היו מגעים ולא היה כלום", הדגישה - ואמרה כי בכוונתה לשוב לארץ בשבוע הבא. יוזכר כי שלשום אמרו גורמים במערכת אכיפת החוק ל-ynet כי קיימת "סבירות גבוהה" שהיא תיעצר לחקירה עם שובה לארץ.

 

בהתייחסה לשמועות שנפוצו כאילו היא מתכוונת לעזוב את הארץ, אמרה: "אני בן אדם ואמא לילדים. לעשות לי כזה רצח אופי?".

 

"נשמח לראות את הסבריה"

זקן אמורה לחזור בימים הקרובים לישראל, ועם חזרתה - היא תיחקר על חלקה בפרשת הולילנד. פרקליטה, עו"ד מיכה פטמן, הבטיח במסיבת עיתונאים שכינס אתמול כי היא תשתף פעולה בחקירה ותמסור את גרסתה.

מנגד, אמר גורם בכיר המעורה בחקירה: "נשמח לשמוע את עדותה ואת הסבריה, אנו מקווים כי הם יועילו לנו בסגירת קצוות בפרשה".

  

בשבוע הבא צפוי להיחקר גם ראש הממשלה לשעבר, אהוד אולמרט. חקירה זו צפויה להיערך מייד לאחר חקירתה של זקן, או במקביל אליה. 

 

בינתיים, נמשכת חקירתם של בכירים נוספים המעורבים על פי החשד בפרשת השוחד הגדולה. בית המשפט האריך אתמול את מעצרו של סגן ראש עיריית ירושלים לשער, יהושע פולק. הוא חשוד שקיבל מאות אלפי שקלים כדי לקדם את פרויקט הולילנד ולהפחית את היטל ההשבחה.  במקביל, הוארך מעצרו של "המתווך" מאיר רבין בשבעה ימים נוספים.

 

Read this article in English


פורסם לראשונה 22/04/2010 21:36

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זקן. חוזרת בשבוע הבא
צילום: גיא אסיאג
עו"ד פטמן. "היא תשתף פעולה"
צילום: ירון ברנר
מומלצים