שתף קטע נבחר

סחורה גנובה: "יובל המבולבל" במחיר מוזל

שלושה נערים מנתניה נעצרו, בחשד שהם האחראים לגל פריצות לעסקים ובתי מגורים בעיר. הם נתפסו בזכות כרטיסים שגנבו ומכרו להורי פעוטות

שלום לכם ילדים וילדות. במשטרה חיפשו בשבועות האחרונים את האחראים לשרשרת מקרי גניבה ופריצות לבתי עסק ובתים ברחבי נתניה. על פי החשד, מדובר בקבוצת נערים בני 14.

 

לאחר שהצליחו לרשום "הישגים מרשימים" ובין היתר שדדו תכשיטים בשווי 20 אלף שקלים מכספת בית פרטי ורכוש מבתי עסק שונים, הצליחו החוקרים לעלות על עקבותיהם - כשאת הקרדיט לכך ניתן בהחלט לזקוף לזכות ללא אחר מאשר כוכב הילדים, "יובל המבולבל", שכלל לא היה מודע לשירות שעשה לרשויות החוק.

 

אירוע הפריצה האחרון שלו היו אחראים חברי הכנופיה התרחש במשרד העוסק בשיווק כרטיסים למופעים. בעל העסק שהגיע למקום אחרי המעשה הבחין בהיעדרם של כרטיסים שיועדו למופע מתוכנן של כוכב הילדים, ועד מהרה הגיש על כך תלונה במשטרה.

 

בעקבות הדברים, זיהו במשטרה שעת כושר לחשוף סוף כל סוף את זהות הפורצים, והחליטו להמתין להם בכניסה לאולם שבו נערכה ההופעה. בין הפעוטות הרבים שהגיעו למקום עם הוריהם, הבחינו החוקרים בשלושת הנערים שעמדו בפתח המקום והציעו למבקרים לרכוש מהם כרטיסים במחירים ללא תחרות.

 

השוטרים החלו לבדוק את הכרטיסים שבהם הצטיידו הבאים למופע, עד שכעבור זמן מה הבחינו כי חלקם אכן נמנים באותה סדרה שנגנבה בפריצה. הם שאלו את המבקרים שהצליחו להשיג כרטיסים זולים במיוחד היכן רכשו אותם, ואלו הפנו אותם אל אותם נערים - שאף החלו בשיווק כבר יום לפני המופע.

 

לאחר בירור זהות החשודים עצרה אותם המשטרה והם הועברו לחקירה,

שם הכחישו תחילה את המיוחס להם אך לבסוף נשברו, הודו בחשדות והביעו חרטה על מעשיהם. הם הסבירו כי ביצעו את המעשים כיוון שרצו "כסף לבזבוזים" - והתחייבו שלא לעשות זאת שוב. נוסף על כך, הם קבלו לפני החוקרים על כך שאת התכשיטים שגנבו, ששווים, כאמור, מוערך בכ-20 אלף שקלים - מכרו תמורת 300 שקלים בלבד לבעל קיוסק בעיר ש"עבד עליהם".

 

סנגורו של אחד החשודים, עו''ד מירון רוזנטל, סיפר כי נסיבות חייו הקשות של מרשו הן שהביאו אותו להיגרר אחר שני הנערים הנוספים. לדברי עורך הדין, החשוד שהוא מייצג הותקף בידי אחד החוקרים - ואף הוגשה תלונה למח"ש בגין המעשה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
יובל המבולבל. הכרטיסים נגנבו
צילום: ענת מוסברג
עו"ד מירון רוזנטל
מומלצים