שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  11 שנות מאסר לבעל מועדון שאנס שתי נשים

  רוני גלילי, שהיה בעל מועדון חילופי זוגות בתל-אביב, גם יפצה את הנשים ב-50 אלף שקלים. הוא הכיר אותן דרך רשת חברתית וכשהגיעו למועדון להיפגש עמו אנס אותן

  רוני גלילי, מבעלי מועדון חילופי הזוגות "נו לימיט" בתל-אביב, ירצה 11 שנות מאסר בפועל, שלוש שנים על תנאי וישלם פיצויים בגובה 50 אלף שקל, לאחר שהורשע הבוקר (יום ה') בבית המשפט המחוזי בתל-אביב באונס של שתי נשים, מעשים מגונים ומעשי סדום.

   

  גלילי הכיר את הנשים דרך התכתבויות ברשת החברתית "קפה דה-מרקר". באוקטובר 2008, לאחר שסיים מערכת יחסים קצרה עם אחת מהן, היא נענתה להצעתו ללכת עמו לאכול ארוחת צהריים ולשוחח על עניינים מקצועיים. לאחר שהגיעה למועדון "הלופט", שגם הוא היה בבעלותו, נעל את המועדון, התנפל עליה ואנס אותה. במקרה אחר הוא הציע לצעירה אחרת להיפגש עמו, וכאשר הגיעה למועדון אנס אותה.

   

  הרכב השופטים שרה דותן, יהודית שיפר ושאול שוחט כתב בגזר הדין כי "מדובר בעבירות מין מגונות וחמורות, מה שמייחד אותן הוא לא רק עצם המעשה אלא גם הפגיעה העמוקה באוטונמיית הפרט וכבוד האדם של הנפגע, במיוחד ההשלכות העתידיות על הקורבן".

   

  השופטים ייחסו גם חומרה מיוחדת לכך שלגלילי הרשעות קודמות, בין היתר בעבירות מין.

  "מדובר בעבריין מין רצידיביסט, שמאסרים וענישה קודמת לא הרתיעו אותו ולא גרמו לו לחדול ממעשיו".

   

  יצויין כי גלילי הורשע בעבר בבעילת ילדה ומעשה סדום בכח ועבירות של תקיפה, איומים וזיוף. בנוסף יש לו שמונה הרשעות קודמות בעבירות של החזקת מקום לשם זנות, סרסרות, תקיפה באיומים ועבירות נוספות.

   

  עורך דינו, ליאור אפשטיין, אמר  כי הוא מתכוון לערער על הכרעת הדין בבית המשפט העליון, בין היתר לאור העובדה שבהכרעת הדין, באחד מאישומי האונס, הורשע גלילי ברוב דעות בלבד.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  עבריין סדרתי. רוני גלילי
  צילום: ירון ברנר
  מומלצים