שתף קטע נבחר

זיו כבדה: "והם עוד רוצים שאני אתנצל?"

יומיים עברו, והסערה סביב זיו כבדה מסרבת לשכוח. דרישתה של הנהלת נתניה מכבדה להתנצל בפני זוהר מוציאה את הקשר הצעיר מדעתו. "אני פשוט לא מאמין. כל כך הרבה שנים אני במגרשים, ודבר כזה עוד לא היה לי"

כבר שנים שזיו כבדה, קשרה של צפרירים חולון, משחק כדורגל, אבל שום דבר לא הכין אותו לסערה התקשורתית בעקבות התקרית בינו לבין איציק זוהר. גם עכשיו, יומיים אחרי מסרב כבדה להירגע. דרישתה של הנהלת מכבי נתניה ממנו להתנצל בפני זוהר (ר' ב"כתבות נוספות") מוציאה את השחקן הצעיר מדעתו. "אני לא מאמין לזה. אני פשוט בהלם מהדרישה שלהם".

בוא נשחזר לרגע את התקרית בינך לבין זוהר ביום שישי.

"לא היו בינינו תקריות כל המשחק. פתאום, במחצית השנייה, הוא אמר לשחקני הגנה שלו: תתחילו לפרק את הכושי".

שחקנים בנתניה טוענים שהוא התכוון אל החלוץ האמריקני שלכם, אמינודב חמיסי.

"ממש לא. זה היה מכוון אלי. בפירוש אלי. שאלתי אותו: 'איציק, למה אתה מדבר ככה? יא אפס'. אז הוא התחיל עם הקללות הנוראיות. הוא אמר לי 'רק הורידו אותכם מהעץ וכבר התחלתם לדבר'. הייתי המום. החזרתי לו בקללות: 'יא מניאק, אתה לא מתבייש?' ואז הוא אמר לי: חבל שבכלל הביאו אותכם לפה. כמה דקות אחרי זה לא כבר לא יכולתי, התמוטטתי בבכי, אז הוציאו אותי מן המשחק".

ועכשיו איציק זוהר טוען שהוא לא קילל בגזענות. מכבי נתניה מגבה אותו, והם אפילו דורשים ממך להתנצל.

"טוב, עכשיו אני בהלם. אין בעיה, בסדר גמור...אני אתנצל... אני פשוט לא מאמין שהם עוד רוצים שאני אתנצל. כבר כל כך הרבה שנים אני במגרשים בישראל. תקרית כזאת עם שחקן, ועוד שחקן כמו איציק, מעולם לא הייתה לי".

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: דודו פריד
כבדה. בהלם
צילום: דודו פריד
צילום: דודו פריד
זוהר. "למה אתה מדבר ככה"
צילום: דודו פריד
מומלצים