שתף קטע נבחר

צפית בבוב ספוג ב-2005? תשלם על זה ב-2010

לפני 5 שנים נולד לדוד ילד, ובמקביל הוא הזמין סרט ב-yes. כעבור 5 שנים, כשביקש להתנתק, נזכרו פתאום לדרוש ממנו לפרוע את חובו העתיק לחברה: 5 שקלים על צפייה בבוב ספוג

אחרי שדוד החליט לעזוב את yes, הוא קיבל במתנה טיול במנהרת הזמן: חשבונית ובה חיוב של 5 שקלים על צפייה בבוב ספוג בשנת 2005. איך קרה שחיוב הזומבי הזה שרד את כל השנים הללו זו תעלומה שעד עצם הרגע הזה לא הגיעה לפתרונה. מדוע החברה החליטה לחייב ולא ויתרה על הסכום הזעום זו שאלה שהתשובה היא כנראה: מנפלאות הבירוקרטיה.

  

"עברנו ל-HOT לפני חודש", מספר דוד. "ואז קיבלנו את החשבונית הזאת, ובה חיוב של 5 שקלים. חשבתי שזה חוב של הבן שלי, שמת על בוב ספוג, אבל אז ראיתי להפתעתי שמדובר בחוב משנת 2005, שנת לידתו. כנראה שזו הזמנה של בני הגדול, שאז היה בן 11 וכיום הוא עומד להתגייס. אני מניח שבגלל המעבר, yes פשפשו בהיסטוריה שלי ואיתרו את החוב הענק הזה. ביזארי לחלוטין, הרי הנייר שווה יותר כסף מהחוב. הכי מצחיק שבכותרת הפרסומית בחשבונית רשום: '...אתם עומדים להקרע מצחוק...'. בכל מקרה ברור שלא אכפת לי לשלם, העמלה תעלה להם יותר מהחיוב. אני פשוט רוצה לשתף אחרים באבסורד".

 

אחרי פניית ynet, בחברת הלוויין החליטו לבטל את החיוב משום מה, אבל מילאו פיהם מים בנוגע לחיוב המשעשע. "באמת תודה רבה להם על הביטול", אומר דוד. "אני מיד מבטל את ההלוואה שתכננתי לקחת".

 

מ-yes נמסר בתגובה: "מבדיקה ברשומות החברה עולה כי החיוב המדובר (5 ש"ח) הנו בגין הזמנת צפייה בתשלום (סרט) אשר בוצעה ע"י מר נאור או מי מטעמו ב-19.5.05. החיוב הופיע בחשבונית במסגרת הליך גמר חשבון שנעשה במנוי. למרות האמור לעיל, בוחרת חברת yes לזכות את מר נאור בגין הסכום".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
זומבי? בוב ספוג
ככה זה נראה
מומלצים