שתף קטע נבחר

תקף מינית את החברות של בתו, וייכלא ל-3 שנים

תושב אופקים הורשע בביצוע עבירות מין בשלוש מחברותיה של בתו, כשהיו בנות 13 ו-14 והגיעו לביתו. הוא טען: הן לא נפגעו, כי נתתי להן כסף. השופטים: "מעשיו קשים ומכוערים"

תקף מינית, צייר עצמו כקורבן - ונשלח לכלא. בית המשפט המחוזי בבאר-שבע גזר היום (יום ב') שלוש שנות מאסר בפועל על תושב אופקים, בן 59, שהורשע בביצוע עבירות מין בשלוש מחברותיה של בתו, כאשר היו בנות 14 ו-13 ובאו לבקר את חברתן בביתה. הוא נדרש גם לפצות את קורבנותיו בסכום סמלי של 5,000 שקלים.

 

מכתב האישום שהוגש נגדו עולה כי לפני כשנתיים הוא ביצע בילדות מעשים מגונים, כשמספר פעמים אף הציע להן כסף כדי שייעתרו לו ויתנו לו לבצע בהן את זממו. במקרה אחד הגיע חברתה של בתו לביקור, והוא הכניס אותה לחדר ושם ביצע בה מעשים מגונים ונתן לה 100 שקלים. במקרה נוסף, התארחה אצל בתו חברתה בת ה-13 וראתה עמה סרט במיטתה. כאשר הבת נרדמה המשיכה החברה לראות את הסרט במיטה, והנאשם נכנס לאותה מיטה וביצע בילדה מעשה מגונה.

 

במהלך המשפט הנאשם הסביר באחת הבדיקות שנערכו לו כי הוא אינו סבור כי הילדות נפגעו ממעשיו והסביר כי נתן לקורבנותיו כסף,

כיוון שלכולן חסר כסף והן מתחנכות בפנימיות. עוד טען כי ביצע את העבירות על רקע שימוש באלכוהול. הוא הודיע כי הוא מתכוון לחזור להתגורר בביתו ואמר כי מבחינתו יש לשלוח את בתו לפנימיה, וכך לא יגיעו ילדות לביתו.

 

הרכב השופטים, בראשות סגנית הנשיא רויטל יפה-כ"ץ, אריאל ואגו ויורם צלקובניק, קבעו בגזר הדין כי "אין חולק שמעשיו של הנאשם קשים ומכוערים. הנאשם, שלא ידע לגלות אמפתיה לקורבנותיו ודבק בדפוס של התגוננות קורבנית לעצמו, יצטרך לשאת בעונש של ממש". השופטים ציינו כי הם לוקחים בחשבון את העובדה שהנאשם אינו צורך אלכוהול מזה כשנה, אך לא יתעלמו מההערכה כי הוא זקוק לטיפול ייעודי לעברייני מין.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: רוני שיצר
ישלם 5,000 שקל לקורבנות (אילוסטרציה)
צילום: רוני שיצר
מומלצים