שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  לפי פלאפון - המודם שלי משמיע שירים
  לקוח של פלאפון גילה שכבר יותר משנה שהוא מחויב על "שיר בהמתנה", למרות שלא הזמין את השירות. ועוד יותר מכך, החיוב הגיע לחשבון המודם הסלולרי שלו - כרטיס לגלישה באינטרנט שאיש אינו ממתין בו או שומע בו שירים. פלאפון: "מדובר בטעות תפעולית"

  חלמאות בפעולה: פלאפון חייבו מודם על "שיר בהמתנה". עוזי, לקוח פלאפון, בדק לאחרונה את חשבונות הטלפון הסלולרי והמודם שלו ונדהם: הסתבר לו שכבר יותר משנה שכרטיס המודם הסלולרי שלו מחויב על שירות "שיר בהמתנה". בחיוב הזה טמונות צמד בעיות: 1. הוא מעולם לא הזמין את השירות הזה. 2. זה שירות שניתן בפלאפון אך ורק לטלפונים סלולריים, וכאן מדובר במודם שאיש אינו ממתין לו בהאזנה לשיר.

   

  "לצערי בדקתי את החשבון שלי רק לאחרונה", סיפר. "וגילית את הגבייה המיותרת הזאת: יותר משנה חויבתי ב-5.80 שקלים לחודש עבור שיר שלא הושמע ולא הוזמן. הרי מדובר בכרטיס מודם שמשמש אך ורק לגלישה באינטרנט, עם יציאה של USB אותה אתה מכניס למחשב, אז איזה שיר יכולתי להשמיע שם"?

   

  לעוזי יש גם טלפון סלולרי ברשת פלאפון, אבל הוא מעולם לא הזמין עבורו שיר בהמתנה. בנוסף, החיוב על השירות המוזיקלי הופיע בחשבונית המודם

  שלו. כשבירר, אמרו לו שמדובר ב"טעות אנוש". "הם הודו בטעות מיד וביטלו את החיוב", הוא מספר, "אבל כמה אנשים כמוני ישנם בארץ, שלא יודעים שפלאפון מחייבת אותם על שירות שלא קיים?".

    

  מפלאפון מסרו בתגובה: "שירות 'שיר בהמתנה' ניתן למצטרפים לשירות במתנה למשך חודש, וזאת בעת רכישת קו חדש.

  עקב טעות תפעולית הוזן השירות על המודם הסלולרי. לבקשת הלקוח, השירות בוטל והוא זוכה במלוא הסכום".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "לפי פלאפון - המודם שלי משמיע שירים"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  צילום: ארז רונן
  מודם סלולרי של פלאפון. איפה השיר?
  צילום: ארז רונן
  מומלצים