שתף קטע נבחר

אל תציצו לשרה: פיילין בנתה גדר גבוהה באחוזה

סופר, שמתכוון לכתוב ספר על מי שהתמודדה לתפקיד סגנית הנשיא בנובמבר 2008, שכר את הבית שלידה. כדי שלא יציץ לחדר השינה, הגינה והבריכה - היא החליטה לבנות גדר בגובה 4 מטרים ויותר

גדרות טובות יוצרות שכנים טובים? תחשבו שוב. שרה פיילין, מי שהיתה מושלת אלסקה ומועמדת המפלגה הרפובליקנית לתפקיד סגן נשיא ארצות-הברית, החלה בהקמתה של גדר בגובה של 4.3 מטרים בביתה בואסילה, כדי למנוע משכנהּ החדש - סופר במקצועו - להשקיף לעבר הבית.

 

ראש העיר ואסילה, אמר כי הוא לא רואה כל בעיה עם הגדר הגבוהה. "לא דווח על הפרת החוק", הוא אמר. "אם פיילין רוצה לבנות גדר בשטח שלה, יש לה זכות לעשות כך".  

 

פיילין אמרה שהסופר, שכתב נגדה מאמר לפני הבחירות ב-2008, שכר את הבית השכן "לתקופה של חמישה חודשים או משהו כזה". היא תהתה למה הוא עשה זאת - האם להשקיף על חדר השינה, על הגינה או על הבריכה.


במרכז - הגדר בין האחוזה לבית השכן הסקרן (צילום: AP) 

 

היא אמרה כי העבודה על בניית הגדר הגבוהה החלה. עוד סיפרה כי הגדר תפריד בין ביתה לבית הקטן, ששכר הסופר - ששניהם שוכנים לשפת אגם.

 

הסופר, ג'ו מקגנינס, כתב כמה ספרים בנושאים פוליטיים, ביניהם "אמונה עיוורת", "חזון פטאלי" ועוד. בימים אלו הוא עובד על כתיבת הספר על שרה פיילין, שלא אמור כל כך להחמיא לה. הספר אמור לצאת לאור בשנה הבאה. הסופר עצמו לא הגיב עדיין מדוע שכר את הביתה השכן לזה של המושלת לשעבר.

 

התושבים בעירה של פיילין תומכים בהחלטתה לבנות את הגדר. "אם אנשים רוצים לדחוף את האף שלהם לעניינים שלה, אז יש לה זכות לעשות זאת כדי להגן על פרטיותה",

אמרה תושבת העיר. "היא סלבריטאית ואנשים רוצים לדעת מה קורה איתה. אני חושבת שצעד צעד נכון, הגדר היא טובה".

 

מי שעוד עוסק בכתיבה - היא שרה פיילין בעצמה. ההצלחה המסחררת של ספרה הראשון כנראה דרבנה את שרה פיילין לשוב אל המקלדת. מושלת אלסקה לשעבר ופרשנית "פוקס ניוז" בהווה הודיעה לפני כשבועיים על כוונתה לפרסם ספר חדש בעוד מספר חודשים.

 

מהוצאת "הרפר-קולינס" נמסר שספרה של פיילין יעלה למדפים ב-23 בנובמבר תחת הכותרת: "אמריקה בלב: הרהורים על משפחה, על אמונה ועל הדגל". בניגוד לספרה הקודם שהיה אוטוביוגרפי, ספר זה "יעסוק בערכים האמריקניים".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שרה פיילין. גם היא בונה גדר
צילום: AP
מומלצים