שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  חתיך הורג

  התפקיד ב"קילרים" לא רק דרש מאשטון קוצ'ר הנערי להצטייד במסת שרירים, אלא גם להסיר את שיער החזה שלו. "אני לא מבין למה נשים עושות את זה לעצמן", הוא אומר, ומספר על המילים הגסות שלמד בעברית והמלחמה עם CNN. ראיון מיוחד

  את אשטון קוצ'ר אני פוגש לראשונה במעלית של מלון בוורלי הילטון בקליפורניה, יחד עם צבא של שלוש נשות יחסי ציבור, בדרך לראיון. הוא עסוק עם הטלפון הסלולרי שלו ואפשר לנחש שהוא בוודאי שולח עוד ציוץ בטוויטר שלו, שעדיין מחזיק בתואר חשבון הטוויטר הפופולרי ביותר בעולם.

   

  "למישהו יש רעיון איך לתרגם 'Fuck Buddies' לאנגלית קצת יותר יפה? אולי בשפה אחרת?" הוא זורק לי ולעיתונאית הצרפתיה שאיתנו במעלית. "בצרפת אומרים 'עסוק' גם כשמתכוונים לזיון," אומרת הצרפתיה, ואני מוסיף, "אתה רוצה שאגיד לך איך אומרים את זה בעברית?"

   

  "למדתי אתמול מילה חדשה בעברית, אבל היא גסה מדי אז אני לא אגיד לך", הוא מכריז. אחרי שאנחנו יוצאים מהמעלית הוא מתקרב אלי ואומר לי בשקט "כוס. הסבירו לי מה ההבדל בין זה לבין כוס ששותים ממנה". "אתה יודע שהרבה פעמים אנשים שמתחילים ללמוד עברית מתבלבלים בין 'חוזה' ו'חזה'?" אני צוחק איתו, והוא מסכים - מתברר שגם את שתי המילים הללו הוא כבר מכיר.


  קוצ'ר עם דמי מור. מה לא נורמלי בזה? (צילום: AP)

   

  קוצ'ר לא מסתיר את האהבה שלו לעברית בפרט ולישראל בכלל. הוא היה פה לפני שלוש שנים יחד עם דמי מור, דונה קארן ומדונה במרכז הקבלה, ומאז שמו נקשר כאחד הסלבז הקבליסטים הבולטים בהוליווד. הוא גם הצהיר לא אחת שהחבר הכי טוב שלו הוא הרבי שלו, יהודה ברג.

   

  גברי, לא נערי

  כנראה בזכות לימודי הקבלה, ואולי גם בזכות חיי המשפחה הסולידיים והמיושבים שלו עם דמי מור מאז חתונתם ב-2005 ("משפחה זה הכי חשוב עבורי, זה הדבר היחיד שאתה משאיר אחריך כשאתה הולך"), אשטון קוצ'ר שתפגשו בסרט החדש שלו, "קילרים", הוא לא אותו ילד שהכרנו ב"שנות ה-70". לתפקיד ספנסר, הסוכן החשאי לשעבר ב'קילרים,' הוא מגיע ממקום הרבה יותר בוגר.

   

  בעת משימה בדרום ספרד, ספנסר פוגש את ג'ן (קתרין היגל). השניים מתאהבים וספנסר מחליט לזנוח את עבודתו המסוכנת בשבילה. "מה שזיהיתי בתפקיד ומיד אהבתי זה שהבחור הזה, שחי חיים מטורפים, יום אחד קם ואומר לעצמו שהוא רוצה להיות נורמלי", אומר קוצ'ר. "עד שהוא מגלה שהוא לא יכול למחוק את העבר. חשבתי שזה רעיון מאוד אטרקטיבי לתפקיד".

   

  זה נובע מכך שלך אולי אין הזדמנות להיות נורמלי? שלאנשים מפורסמים קשה להיות נורמלים?

   

  "דווקא יש לי הזדמנות להיות נורמלי, לא בהכרח בדברים שאנשים חושבים עליהם כנורמליים. למשל, אתמול בלילה ורוב הבוקר היום ביליתי בניחום חברה של הבת הקטנה שלנו, בת 16, שנפרדה מהחבר הראשון שלה. הוא שלה זרק אותה אתמול במסיבה אחרי נשף הסיום. את רוב הלילה ביליתי איתה ודיברנו על מה זה אומר מבחינתה ואיך אפשר להמשיך מכאן. אלה חיים נורמליים מבחינתי".

   

  חלק מהתדמית הבוגרת של קוצ'ר בסרט החדש, שבו הוא אמון גם על ההפקה, היא סצנות האקשן א-לה ג'יימס בונד, הארוזות בגוף שרירי שהוא חושף כבר בתחילת הסרט, מה שבהחלט מפריד ויזואלית בין תדמית הבחור הנערי והחמוד בסרטיו הקודמים לבין הגבר הסקסי והמקצוען ב"קילרים". במאי הסרט, רוברט לוקטיק, מספר ששלושה חודשים אחרי שהם החליטו על התדמית והמראה של קוצ'ר בסרט, הוא הגיע מאובזר בכמה קילוגרמים נוספים של שרירים.


  "קילרים". הולך בעקבות ערוץ הקניות?

   

  "אני לא אגיד את שם תוכנית האימונים שהשתמשתי בה", הוא צוחק כששואלים אותו על השמועה שהוא השתמש בתוכנית אימונים שמפורסמת בערוץ הקניות המקומי. "אני רק אעיד על עצמי שאני בן אדם מאד מפוקס. עבדתי בעבר עם מאמן וראיתי פרסומת בטלוויזיה, אז אמרתי אוקיי, אולי אנסה את זה. פשוט עשיתי את זה, וזה עבד".

   

  נאלצת גם להסיר שיער מהחזה.

   

  "כן, זה היה נורא. הגעתי לשם והיה לי כפיל, שעבד איתי כמה פעמים בעבר. משום מה הוא שיער, או שהבמאי שיער, שיהיה לי גוף חלק - אז הוא הלך והוריד שיער. אז כשהגעתי לשם והורדתי חולצה הם אמרו לי 'אה, אתה לא...?' ועניתי להם, 'לא אני לא'. הם אמרו לי 'אבל הכפיל שלך הוריד שיער', ואני שאלתי 'כמה זמן יקח לו לגדל את זה חזרה?' ממש לא רציתי לעשות את זה, אבל בסוף לא היתה ברירה. אני לא מבין למה נשים עושות את זה לעצמן. אני גם לא מבין נעלי עקב".

   

  חלק גדול מהסרט צולם בנופים המדהימים של דרום צרפת. ממה הכי נהנית שם?

   

  "מהאוכל. כל המסעדות האלה שקוראים עליהן. הלכתי ל'אלן דה-קס', שהיא אחת המסעדות הידועות שם, ואכלתי ארוחה של 14 מנות. בחיים לא אכלתי ככה. חוץ מזה הכלא הזה שיש להם במונקו - הוא יותר יפה מהבתים הכי יפים שם. ניסיתי לחשוב איך לגרום לכך שיזרקו אותי לכלא כדי שאוכל לראות איך הוא נראה מבפנים".

   

  המנהל של האינטרנט

  בשנים האחרונות קוצ'ר הפך לאחד מהסלבז המזוהים ביותר עם הרשת החברתית טוויטר, בעיקר כיוון שהיה הראשון בהסטוריה הקצרה שלה שהצליח להגיע למיליון עוקבים, לאחר מירוץ מתוקשר מול רשת CNN (נכון להיום, יש לו כבר יותר מחמישה מיליון עוקבים). בתחילת השנה הוא אף זכה בפרס הסלב האהוב ברשת בטקס ה-People’s Choice Awards היוקרתי, ועושה הרושם שכל האהבה שלו לאינטרנט באה מתוך עניין והבנה גדולה בתחום.

   

  "יש לי פרספקטיבה שונה על מדיה בעתיד ועל רשתות חברתיות", הוא מספר. "אני חושב למשל שפייסבוק בעצם באו והציעו את אותו פתרון שמייספייס הציעו בעבר, אבל בפרזנטציה אלגנטית ונגישה יותר. עכשיו זאת ההזדמנות של מייספייס לקחת נתח גדול בהתפתחות המדיה, אם היא תתמקד בפרופילים מקצועיים ברשת. בסופו של דבר מישהו יעשה את זה נכון. טוויטר מפוקסת על מערכת חברתית ופייסבוק סובלת מבעיות אבטחה כרגע, אז אני חושב שמייספייס יכולה לנצל את המקום שנותר ולהיות המקום שמגלה את התוכן היצירתי".

   

  אפרופו מאבק נגד CNN בטוויטר, במהלך צילומי "קילרים" הסתובבה שמועה שניסית לחבל בבניין CNN כחלק ממתיחה. זה נכון?

   

  "צילמנו באטלנטה, שזה המרכז של CNN, ויום אחד בלילה נכנסתי למשרדים, עליתי לגג הבניין ושיניתי את האותיות CNN ל-A+K,

  מה שדרש שלט בגודל החדר הזה בערך וצוות של חמישה אנשים בהרפתקה לילית מטורפת".

   

  לא אסרו אותך על זה?

   

  "לא אסרו אותי על זה, אבל אחרי זה דיברתי עם פיל קנט, נשיא CNN, הוא אמר לי שמאותו לילה שינו את מערך האבטחה בבניין".

   

  העניין הרב שלך ברשתות החברתיות לא גורם לך לרצות לעשות עוד משהו חוץ ממשחק?

   

  "אני אוהב לשחק. זה בעצם סוג של הפסקה מהחיים, אתה זוכה להיות מישהו שונה ממך. אני בטח אעשה את זה לעוד כמה שנים ואז ארצה לעשות דברים אחרים".

   

  מה למשל? תצטרף לרשת חברתית? תקים מסעדה? חברת הפקות?

   

  "כולן אופציות מעניינות".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  קוצ'ר ב"קילרים". בינתיים טוב לו לשחק
  לאתר ההטבות
  מומלצים