שתף קטע נבחר

"המחלוקת ברמת אביב - עדות להצלחת חב"ד"

הרב הראשי, יונה מצגר, החמיא בוועידת המנהלים השנתית של חב"ד לפעילות הארגון ברמת אביב, וגילה: איש עסקים חילוני שביקש לתמוך בבית חב"ד המקומי - מאויים

הרב הראשי יונה מצגר מביע תמיכה בפעילות חב"ד ברמת אביב ומבקר את שיטות הפעולה של מטה המאבק החילוני בשכונה. בנאומו בפני ועידת המנהלים השנתית של אגודת חסידי חב"ד, החמיא אמש (ה') מצגר – תושב צפון תל אביב בעצמו – לחב"דניקים, וטען כי המחלוקת המתוקשרת ברמת אביב היא "מחמאה הכי גדולה המעידה על הצלחת הפעילות".

 

הרב הראשי גילה עוד באירוע כי איש עסקים חילוני הגר בשכונה סיפר לו כי החל לקבל איומים משכניו לפיהם אם לא יפסיק לתמוך בבית חב"ד המקומי הם יפגעו בפרנסתו, ובמכתב ששלחו לו בדואר האלקטרוני גם פירטו איך יעשו זאת. לדברי מצגר, "ברמת אביב יש פחד מפני חזרה בתשובה... המקרה הזה הוא תעודת עניות מזעזעת למאיימים".

 

ועידת המנהלים של אגודת חסידי חב"ד, בראשות הרב יוסף יצחק אהרונוב, התקיימה ב"אווניו"' שבקרית שדה התעופה, בהשתתפות רב העיר תל אביב ישראל מאיר לאו, וחברי הכנסת אבי דיכטר, אופיר אקוניס, זבולון אורלב ועתניאל שנלר וכן אנשי מקצוע ועסקים רבים שהעניקו למשתתפים טיפים וכלים לניהול נכון.

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הרב מצגר. "תעודת עניות"
צילום: מתי אלמליח
מומלצים