שתף קטע נבחר

חשד למנת יתר: צעיר ונערה נמצאו מתים בי-ם

משפחתה של הנערה מחפשת אחריה משעות הצהריים. האב איתר את בתו מוטלת על מזרן, ללא רוח חיים בשכונת נחלאות. המשטרה: חשד שמתו ממנת יתר של סמים

צעיר בן 21 ונערה בת 17 נמצאו הלילה (ג') מוטלים ללא רוח חיים בדירה בשכונת נחלאות בבירה. אבי הנערה חיפש אחריה משעות הצהריים וכשגילה את בתו, הזעיק את חובשי מד"א. לרופא שהגיע למקום לא נותר אלא לקבוע את מותם. שכנים סיפרו ל-ynet כי הדירה ידועה כמעוז של משתמשי סמים. המשטרה בודקת חשד שסיבת המוות היא מנת יתר.

 

אביה של נערה בת 17 חיפש אחריה ברחבי ירושלים, וכשמצא אותה לבסוף, מוטלת ליד צעיר בדירה ברחוב טבריה, נאלץ להזעיק עזרה. "הוזעקנו על-ידי המשטרה למבנה, וכשנכנסו נחרדנו לגלות את הצעירים בפינת החדר על המזרן כשהם אינם ברי החייאה", אמר ל-ynet פרמדיק מד"א, אבי צנווירט. "לצערנו, רופא מד"א נאלץ לקבוע את מותם", הוסיף. 

 

ניסים, עד ראייה שחלף במקום סיפר כי אבי הנערה נותר לצידה כל העת, והיה נסער מאוד. "הוא אמר שהמשפחה מחפשת אחרי הנערה כבר משעות הצהריים", סיפר.

 

אחד השכנים סיפר כי הדירה בה נמצאו השניים, ידועה כמקום אליו מגיעים לעיתים קרובות צעירים המשתמשים בסמים. מהמשטרה נמסר כי נבדק חשד לפיו סיבת המוות של שני הצעירים היא מנת יתר. 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
לרופא לא נותר אלא לקבוע את מותם
צילום: גיל יוחנן
מומלצים