שתף קטע נבחר

גברים בוגדים יותר, או שהם רק נתפסים יותר?

יש לי תחושה שנשים סולחות יותר בקלות, בעוד שגבר נבגד לא יסכים להישאר עם הבוגדת. לגברים קל יותר לבגוד אבל קשה יותר למצוא פרטנרית, בעוד שלנשים תמיד יש מבחר

למה אתה בוגד בה, מה חסר לך? אתה רוצה להתנקם, או שהיא עושה לך רע? אתה בוגד כי היתה לך הזדמנות חד פעמית עם יפהפייה באיזה בר נידח, או אולי הפקידה שלך עושה לך את זה בטירוף?

 

אני רוצה שתבדוק אם אתה יכול לתאר לי מה אתה מרגיש אחרי שאתה גומר: בא לך להקיא על עצמך, או שאתה מרגיש מנצח? ואיפה אתם עושים את זה, בבית מלון, או דירה של חבר, או אולי יש לך אומץ גם במשרד או בכלל במכונית? ומה לגבי המצפון שלך, על הילדים שלך אתה חושב? על איזה אבא אתה, שפוגע ככה באמא שלהם, או שאתה מיד מוחק את מה קרה ולא זוכר. אם ישאלו, כמובן תכחיש.

 

דקה לפני שאתה מתפשט, עצור רגע ותחשוב אם זה באמת כדאי. מה ייצא לך מזה, הרי תרגיש את אותו הדבר בעוד יום או שבוע, ואז שוב תגיע לפורקן, וחוזר חלילה. בכל פעם שאתה בוגד אתה חותך בבשר החי של האשה שלך. גם אם היא לא שואלת אותך, היא יודעת. האינטואיציה הנשית חזקה יותר מכל דבר. יש שני סוגי נשים: אלה שיודעות, שואלות, חוקרות, מתרגזות ולפעמים מתגרשות, והסוג של הנשים שיודעות, אך שותקות. למה?

 

אולי כי יש לכם שלושה ילדים, הון משותף, חברים, בית יפה שבניתם יחד, וקשה לפרק את החבילה, במיוחד אם את עדיין אוהבת אותו. לא חסרות סיבות. פעם אשה מבוגרת, אמרה לי "שיילך, העיקר שיחזור הביתה".

 

יש גברים שלא בוגדים, אבל ברור להם שהם זן נדיר

אם הבגידה היא צורך, האם אפשר לחיות בלעדיה? אני בטוחה שיש גברים שלא בוגדים, אבל ברור להם שהם זן נדיר. מספיק לשוחח עם החברה מהמילואים, או בעבודה, כדי להבין שאתה במיעוט.


 

יש את אלו שבוגדים וירטואלית. מספיק להם להתכתב עם אותה צעירה, בחורה, להיות איתה בצ'אט, לשלוח הודעות, לשוחח בטלפון לפעמים אפילו בלי להיפגש. זו יכולה להיות אחת האקסיות, החברה הכי טובה של אשתך, או אמא של רון מהגן.

 

אם תשאלו גברים על בגידה, רובם יענו שהם לא מחפשים את זה. הם יבגדו אם ייצא להם, אם תהיה הזדמנות.

 

האם באמת גבר בוגד יותר מאשה, או שהוא פשוט נתפס יותר בקלקלתו? גם נשים בוגדות, ולצערי לא מעט. לאשה הרבה יותר קל לבגוד. אשה יכולה בכל רגע למצוא מישהו שיעשה איתה סקס. לא חשוב הגיל או המראה, היא תמיד יכולה למצוא פרטנר. גבר, לעומת זאת, צריך להתאמץ.

 

כשאשה בוגדת, זה מורכב ופוגע יותר

בינינו, את מאמינה שבעלך בוגד בך? ואם יצא לך לחשוד, האם שאלת אותו בצורה ישירה? נניח שתפסת אותו מנהל שיחות מוזרות או יוצא לעיתים קרובות בצורה לא מתוכננת מהבית, חשבת לעקוב אחריו או לשכור חוקר פרטי? סביר להניח שלא. כנראה שהסיבה העיקרית היא: פ ח ד.

 

זה פחד להישאר לבד, לפרק את המשפחה, להתחלק בכסף או לא לקבל בכלל, תלוי. לפעמים דווקא האשה היא בעלת ההון והממון. במקרים הנ"ל הגבר יקבל נוהל של באת בלי כלום, תצא בלי כלום.

 

האם גבר בוגד יוכל להפסיק לבגוד, או שזה פועל יוצא של היכולת, והוא יפסיק רק כשלא יוכל יותר? לא שזה קשה במיוחד. הוא לא צריך לאהוב כדי לקיים יחסי מין עם אשה, או לנהל מערכת שלמה. לפעמים מתגלים שלושה רומנים בו זמנית.

 

אבל כשהאשה בוגדת, זה מורכב ופוגע יותר. אם יידע, ברוב המקרים הנבגד לא יהיה מוכן להישאר עם הבוגדת. אשה היא סלחנית יותר - תלך לייעוץ זוגי, תנסה לשמר את המשפחה ולהמשיך את החיים כרגיל. מה נכון יותר לעשות?

 

אם זה לא עובד, אולי עדיף להיפרד

התשובה היא שאין אין נוסחה. הייתי רוצה להיות בעולם בו זוגות הם זוגות: הגברים מכבדים, מעריכים ומפנקים את הנשים שלהם, והנשים אותו כנ"ל. אין ספק שזה נשמע לא ריאלי.

 

אולי עדיף פשוט להיפרד. אם הקשר לא טוב ושניכם מחפשים תירוצים למה לא לפרק את החבילה, אולי הגיע הזמן להודות? אם אינכם ישנים באותה מיטה ואתה מכיר כל צלקת שיש לכלב שלך שישן לידך על השטיח, אם את נכנסת ללחץ בכל פעם שהטלפון מצלצל, לא עדיף לוותר?

 

אני יודעת שזה לא פייר, כי אני רווקה בלתי מנוסה. בכל זאת, זכותי לרצות לחיות בעולם נעים, אמין, אוהב ונאמן יותר. ובסופו של יום, מי שנפגע מזה הכי הרבה הם בעיקר הילדים. ילדים מבינים, לפעמים יותר ממה שאנחנו רוצים לחשוב, הם יודעים ומרגישים.

 

וכן. מותר גם לסלוח, ללבן דברים, העיקר לא להשאיר בבטן. ואולי זה הרבה יותר עצוב ופשוט: אולי נאמנות היא עניין של מצפון, ובגידה היא רק עניין של זמן?

 

  • מאמרים, סיפורים וטורים אישיים על בגידה

 


 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הפקידה שלך עושה לך את זה בטירוף
צילום: Index Open
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים