שתף קטע נבחר

החשודה שיחזרה את רצח השכנה ההרה באשדוד

עשרות שוטרי יס"מ איבטחו את השחזור בשעת בוקר מוקדמת, מחשש שבני משפחתה של טלי עטר ינסו לפגוע במזל בר-אושר. אחרי שאתמול הביעה צער, היא שיתפה פעולה

הפעם היו שם שוטרים. הרבה מאוד שוטרים. תחת אבטחה כבדה הובאה בשעת בוקר מוקדמת (יום ג') מזל בר-אושר, החשודה ברצח שכנתה טלי עטר - שהייתה בחודש השמיני להריונה - ליד ביתה באשדוד. אבל היא לא פגשה שוב את משפחתה, אלא שיחזרה את הרצח.

 

בר-אושר הובאה למקום בסביבות 5:00 כאשר קרוביה של עטר, שאתמול הובאה למנוחות, עוד ישנו. למרות זאת, המשטרה נערכה עם כוחות רבים - עשרות שוטרי יס"מ - כדי למנוע עימותים.

 

השחזור לעיני חוקרי היחידה המרכזית של מרחב לכיש, נמשך כרבע שעה. החשודה תיארה את השתלשלות האירועים בסכסוך הקטלני ושיתפה פעולה. השוטרים ביקשו לערוך אותו באור יום, מכיוון שגם הרצח התרחש באור יום.

 

מאות המשתתפים במסע ההלוויה של עמר, אם לשלושה ילדים - פרט לפג הקטן שעדיין נלחמים על חייו - לא יכלו לעצור את רגשותיהם. אחד מאחיה של הנרצחת אמר מעל הקבר הטרי: "אוי ואבוי מה שיהיה לזו שרצחה את אחותנו. אנחנו לא נסלח לה לעולם. אנחנו נדאג שהיא תיענש".

 

מוקדם יותר היום הוארך בעשרה ימים מעצרה של בר-אושר. בבית המשפט היא אמרה: "אני מצטערת, מצטערת מאוד על מה שקרה, אין לי מילים להסביר זאת".

 התובע המשטרתי אמר בדיון כי לחשודה עבר פלילי, וכי לפני שש שנים הורשעה בעבירת אלימות. הוא לא פירט באיזו עבירה מדובר.

 

סניגורה של החשודה, עו"ד תומר אורינוב, ציין בדיון בהארכת מעצרה כי מרשתו טוענת שהמנוחה היא זו שתקפה אותה ראשונה, ולראיה - אף הציג שריטה על גופה.

 

אתמול הודיע מפקד מחוז הדרום של המשטרה, ניצב יוחנן דנינו, כי החליט למנות צוות בדיקה מיוחד להתנהלות משטרת אשדוד בטיפול באירוע הרצח. לפי המשטרה, על פניו הטיפול באירוע כולו היה ראוי וסביר.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מזל בר-אושר
צילום: אבי רוקח
טלי עטר ז"ל
צילום רפרודוקציה: אבי רוקח
מומלצים