שתף קטע נבחר

הכי מטוקבקות

  ערוץ ESPN יורד משידור ב-HOT

  ערוץ הספורט הנחשב לאחד המובילים בארצות הברית יפסיק ב-1 ביולי את שידוריו ב-HOT ויוחלף בערוץ יורוספורט2. ESPN: "תודה וסליחה, HOT התעקשו על קיצוץ דרמטי"

  אכזבה לחובבי ערוץ הספורט ESPN. אחרי קרוב לעשור, HOT החליטה להפסיק את שידורי הרשת בישראל. שידורי הערוץ, הנחשב לאחת מרשתות הספורט המובילות בארצות הברית, משדר על בסיס קבוע משחקי NBA, משחקים מענפי הספורט האמריקאים הייחודיים וכדורגל מאירופה ומרחבי העולם. הערוץ מוגש נכון להיום כחלק מחבילת הבסיס של הטלוויזיה בכבלים.

   

  ל-ynet נודע כי הערוץ, המשודר בכ-150 מדינות ברחבי העולם יירד מהאוויר ב-1 ביולי בשל מחלוקות כספיות. את מקומו יתפוס ערוץ יורוספורט 2, המשדר משחקי טניס, כדורגל, כדורסל, הוקי, קריקט, ספורט מוטורי ואקסטרים. בלוח השידורים משולבות מהדורות חדשות ספורט לאורך היום.

   

  לטענת HOT, הבחירה בערוץ החדש נעשתה לאחר שנתקבלה דרישה לעניין מצד הצופים. זאת, למרות שבערוץ לא משודרים משחקי ה-NBA המשודרים דרך קבע ב-ESPN. בערוץ הספורט ובערוצי צ'רלטון, משודרים המשחקים באופן חלקי בלבד.

   

  הערוץ יהיה זמין למנויים אנלוגיים ודיגטליים. עוד נודע ל-ynet, כי כעת קיים החשש שגם אנשי yes ילכו באותה דרך ויסירו אף הם את הערוץ מהממירים, שכן נתוני הצפייה שרשם בשנים האחרונות אינם גבוהים כשל הערוצים המתחרים בתחום.

   

  מ-ESPN נמסר בתגובה: "למנויי HOT חובבי הספורט תודה וסליחה. בעקבות החלטת הנהלת החברה להיפרד מאיתנו, אנו מודים לצופים על עשר שנים של חוויות ושידורים מאירועי הספורט המרתקים בעולם".

   

  בנוסף נמסר מהערוץ כי ימשיכו לעשות כל שביכולתם על מנת לשרת בצורה הטובה ביותר את מעריצי הספורט בישראל, כפי שהיה בעשור האחרון.

  "מעריצי הספורט יוכלו להמשיך ולצפות בשידורי ESPN ב-yes. קיווינו להמשיך בשיתוף הפעולה עם HOT, אך לצערנו לא נוכל לעשות זאת, לאור התעקשותם לקיצוץ דרמטי שלא יאפשר לנו להציע למעריצי הספורט בישראל תוכן איכותי, כפי שמגיע להם, ובצדק".

   

  בהכנת הידיעה השתתף אמיר בוגן

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  משחקי NBA. אל תחפשו אותם ב-ESPN
  צילום: AP
  לאתר ההטבות
  מומלצים