שתף קטע נבחר

אחרי הפרידה: אל גור מנהל רומן עם מפיקת סרטו?

צהובונים דיווחו כי סגן הנשיא לשעבר מנהל זה שנתיים רומן עם לורי דיוויד, מפיקת סרטו הדוקומנטרי וגרושתו של התסריטאי לארי דיוויד. "זאת אהבה, הם מלאי תשוקה", סיפר מקור המקורב לגור

הסיבה לפרידה? אחרי שהפתיע את הציבור האמריקני בהודעה על פרידה מרעייתו, ממשיך סגן נשיא ארה"ב לשעבר אל גור לככב בכותרות - והפעם בשל דיווחים על רומן לוהט שניהל בשנתיים האחרונות עם רעייתו לשעבר של המפיק והתסריטאי הידוע לארי דיוויד.

 

על פי הדיווחים, גור מנהל זה שנתיים רומן עם לורי דיוויד, אחת ממפיקות סרטו הדוקומנטרי "אמת מטרידה", שזיכה אותו בפרס האוסקר. הקשר הרומנטי נוהל מאחורי גבה של רעייתו טיפר, והביא ככל הנראה לפרידתם המפתיעה. "זאת אהבה", סיפר מקורב לגור לצהובון "סטאר", "הם הפכו מחברים לאהובים. זה היה בלתי נמנע, יש להם הרבה במשותף".


לורי דייויד (מימין) ואל גור עם בני זוגם לשעבר לארי דיוויד וטיפר גור

 

הדיווחים השונים טענו כי הרומן התפתח במהלך מסע קידום הסרט, בעת ששני הנאהבים בילו זמן רב יחדיו. הרעייה הנבגדת טיפר גילתה על מעללי בעלה זמן לא רב אחר כך - אולם רק לאחר שנוכחה לדעת כי אינו מתכוון לוותר על המאהבת הסכימה לפרידה.

 

לדברי המקור, גור התייסר בשל עגמת הנפש שנגרמה לרעייתו-בנפרד בשל הרומן. "אל חש רע בשל העובדה שהתאהב באישה אחרת, יש לו הרבה כבוד לטיפר", הסביר, "אבל אל התאהב בלורי לחלוטין, היא גרמה לנשימתו להיעתק. הם מלאי תשוקה אחד כלפי השנייה".

 

על רקע הדיווחים, מיהרה לורי דיוויד להכחיש את הטענות על רומן בינה ובין סגן הנשיא לשעבר, וטענה כי מדובר ב"שקר מוחלט". "אני מוקירה את אל ואת טיפר, ומחשיבה את שניהם כמשפחה. לשמחתי, אני נמצאת במערכת יחסים רצינית מאז גירושיי", מסרה בהודעה שפרסמה.

 

אל וטיפר גור היו חברים עוד מהתיכון והיו נשואים במשך כ-40 שנה. הם נחשבו לאחד הזוגות החזקים

של הפוליטיקה האמריקנית, ואהבתם זכתה לביטוי מפורסם בוועידת המפלגה הדמוקרטית בשנת 2000. האירוע שנועד להכתיר את גור בתור המועמד הדמוקרטי לנשיאות נזכר בעיקר בגלל הנשיקה הצרפתית הלוהטת של בני הזוג.

 

גור הפך מאז לסמל המאבק בתופעת שינויי האקלים - מאמץ שזיכה אותו בפרס נובל לשלום בשנת 2007 וכן בפרס האוסקר על סרטו הדוקומנטרי. עסקיו בעשור האחרון גם הפכו אותו למולטי-מיליונר, ויש הטוענים שהוא בדרך להיות "המיליארדר הירוק הראשון". מעט אחרי ההודעה על פרידתם, הפתיעה בתם של בני הזוג בהודעה דומה: הבת, קרינה, הודיעה על פרידה מבעלה זה 13 שנה אנדרושיף. לבני הזוג שלושה ילדים משותפים.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
נשמתו נעתקה. אל גור ולורי דיוויד
אל וטיפר גור בימים טובים יותר
צילום: AP
מומלצים