שתף קטע נבחר

מחאת סגן השר: לשכת פרוש תוצב מול מעשיהו

ח"כ מאיר פרוש, המקורב לחסידות סלונים, שכר אוהל אליו תועבר פעילות לשכתו. "המטרה היא להביע הזדהות עם החסידים, שיישבו בכלא על רקע אידיאולוגי", אמר עוזרו

רוצה להיות קרוב להורים מעמנואל, שצפויים להיעצר. סגן שר החינוך, מאיר פרוש, שכר אוהל שיוצב היום (ה') מול כלא מעשיהו, אליו תעבור לשכת סגן שר החינוך - בכוונה להזדהות עם חסידי סלונים שייכנסו לכלא.

 

 

ל-ynet נודע, כי בשעות הערב החליט סגן שר החינוך - המקורב לחסידות סלונים - להעביר את הלשכה. ראש לשכתו של פרוש, מנדי שוורץ, אמר: "אנחנו מעבירים את הלשכה אל מחוץ לכותלי כלא מעשיהו ומשם נבצע את כל העבודה בזמן הקרוב. כל הריטואל של העבודה המשרדית עובר לשם, עם כל העוזרים והמזכירות של הלשכה".

 

בלשכתו של פרוש הזמינו אמש אוהל גדול בו ישכון המשרד, ואליו יועבר גם כל הציוד המשרדי והממוחשב של המשרד. "נהיה

שם כמה זמן שצריך" אמר שוורץ. לדבריו, הכל נעשה בתיאום עם הרשויות השונות. "אנחנו לא עושים כלום בניגוד לחוק, והמטרה שלנו היא להביע הזדהות עם חסידי סלונים, שיישבו בכלא על רקע אידיאולוגי".

 

לדבריו, בלילות תשמור על האוהל חברה פרטית, ולהערכתו כבר היום הם יעברו אל המשרד החדש והזמני שלהם. פרוש עצמו התייחס להפגנות הצפויות ואמר: "כואב לנו. אנחנו מתחנכים ללמוד ולקיים מה שכתוב בתורה ואחד הדברים שהקדוש ברוך הוא נתן את התורה למשה רבנו ומשם עברה מדור לדור. גדולי התורה בדורנו הם שמורים לנו כיצד להתנהל, וזה התחדד למימדים כאלה שהחרדי אומר שההלכה קובעת".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פרוש. עובר מקום
צילום: אלי מנדלבאום
מומלצים