שתף קטע נבחר

נסיך מונקו מתמסד: אלברט התארס לחברתו

הרווק המבוקש, שנהנה לבלות בחברת דוגמניות ושחקניות, החליט להינשא לחברתו השחיינית. ארמון המלוכה סירב למסור מתי תיערך חתונתם של הנסיך אלברט ושרלין וויטסטוק

השליט של הנסיכות הזעירה אך העשירה מונקו נחשב במשך שנים לאחד הרווקים המבוקשים ביותר באירופה. אולם הנסיך אלברט החליט שבגיל 52 הגיע הזמן להתמסד ולהינשא לבת-זוגו הדרום אפריקנית שרלין וויטסטוק.

 

ארמון המלוכה של מונקו הודיע שהנסיך הציע לנישואים לחברתו זה ארבע שנים, השחיינית שרלין וויטסטוק, בת 32. בהודעה לא נמסר מתי צפויה להתקיים החתונה. הפעם האחרונה שבה התחתן נסיך מכהן במונקו היתה ב-1956, אז התחתן אביו של אלברט עם אמו, כוכבת הקולנוע האמריקנית גרייס קלי.   


בני הזוג בחתונה מלכותית בשבדיה בשבוע שעבר (צילום: רויטרס)

 

הנסיך אלברט אלכסנדר לואי פייר, עלה לשלטון ב-2005 אחרי מות אביו, הנסיך רנייה. הוא נודע במשך שנים כרווק הולל ולעתים נצפה מבלה בחברת דוגמניות ושחקניות. העובדה שהוא לא נישא חרף גילו המתקדם הציתה שמועות רבות לגבי נטייתו המינית.

 

אולם הנסיך הוא כבר אב לילד קטן. זמן קצר לפני הכתרתו לשליט מונקו הוא אישר את הדיווחים לפיהם הוא אביו של ילד קטן בשם אלכסנדר, אותו

ילדה דיילת ממוצא אפריקני בשם ניקול קוסטה. הוא גם הודה שנולדה לו בת מאשה אמריקנית, בשם ג'זמין גרייס גרימלדי.

 

וויטסטוק אינה צריכה לחשוש, שכן חוקת מונקו אינה מכירה בילדים שנולדו שלא במסגרת הנישואים, ולכן אלכסנדר וג'זמין לעולם לא יזכו לעמוד בראש הנסיכות. אולם מבחינה תיאורטית ייתכן שחוקת הנסיכות תשתנה והילדים יזכו למעמד הבכורה. כך או כך, אלברט וקוסטה הכריזו שניהם שמערכת יחסיהם הסתיימה ושאין בכוונתם לנסות לחדשהּ.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מאורסים. אלברט ושרלין
צילום: AP
צילום: איי פי
החתונה הקודמת. גרייס קלי והנסיך רנייה
צילום: איי פי
מומלצים