שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מייבשים וחוסכים: תליית כביסה - הדור הבא
  חברת ליוויס העולמית רוצה להראות לצרכנים שגם שינויים פשוטים בטיפול בבגדים שלהם יכולים לעזור לסביבה: הכריזה על תחרות ירוקה שבה נקראים הלקוחות להמציא רעיונות מקוריים לייבוש בגדים באמצעות האוויר

  חברת ליוייס מזמינה את הצרכנים להמציא רעיונות מקוריים ויצירתיים לייבוש כביסה בדרך הירוקה - ייבוש ללא שימוש במייבש חשמלי, אלא באמצעות שימוש באוויר בלבד. 

   

   

  החל מ-1 ביוני ועד 31 ביולי, ממציאים ירוקים מוזמנים להגיש הצעות מקוריות לייבוש בגדים באמצעות אוויר, וזאת כחלק מתחרות ה-"care to air" שתעניק 10,000 דולר להמצאה הזוכה. הזוכים יוכרזו ב-16 באוגוסט.


  מתוך הקמפיין של ליוויס

   

  מחלקת המחקר של ליוויס, שבדקה את מעגל החיים של מוצריה מרגע ייצורם ועד לשימוש שנעשה בהם בבית הצרכן, גילתה כי ייבוש טבעי של הבגדים מייצורה הוא אחת הדרכים שבהן צרכנים יכולים להפחית בצורה המשמעותית ביותר את פגיעתם בסביבה. הבעיה היא שייבוש טבעי הפך להיות כמעט היסטוריה בארצות הברית, שכן 92% ממשקי הבית מחזיקים מייבש כביסה.

   

  בניסיון לעקוף את הבעיה, החליטה החברה לחפש את הדור הבא של ייבוש באמצעות אוויר, ולפתח בעצמה את ההמצאה השימושית והירוקה ביותר.

   

  מכביסה ירוקה ועד לתרומת בגדים משומשים

  תחרות ה-"care to air" היא המשכו הטבעי של קמפיין גדול יותר שהשיקה החברה בתחילת השנה הזו, תחת הכותרת “Care Tag for Our Planet”. מטרת הקמפיין הייתה להראות לצרכנים כיצד שינויים פשוטים בטיפול בבגדים שלהם יכולים לעזור לסביבה.

  האינדקס הירוק

  ילדים ירוקים

  ילדים ירוקים

  מתנה ירוקה

  מתנה ירוקה

  טיפוח אורגני

  טיפוח אורגני

  משלוחים אורגניים

  משלוחים אורגניים

  תיירות אקולוגית

  תיירות אקולוגית

  גינה אורגנית

  גינה אורגנית

   

  במסגרת הקמפיין החליפה החברה את תוויות הג'ינסים שלה לתוויות שבהן שולבו טיפים שימושיים באמצעותם הצרכנים יכולים להפחית את השפעת השימוש בבגדים על הסביבה מהרגע שהם עוזבים את החנות - החל מכביסה ירוקה ועד לתרומה של הבגדים המשומשים.

   

  התחרות החדשה שמה לה למטרה להפיץ את יתרונות ההשפעה הסביבתית החיובית שיש לייבוש בתלייה, ולעודד המצאה של פתרונות עיצוביים יצירתיים שיכולים לשנות את האופן שבו אנשים מייבשים את בגדיהם.

   

  מייקל קובורי, מנהל האחריות הסביבתית והחברתית של ליוויס אמר שהחברה תעודד ותקדם את הפתרונות פורצי הדרך.

   

  גם אם אין לכם רעיון להמצאה ירוקה, אתם מוזמנים לבקר באתר התחרות ולהצביע עבור העיצובים שהוגשו עד עתה ושאהבתם במיוחד. הפרטים המלאים אודות התחרות זמינים באתר החברה .

   

  מחפשים מוצרים ירוקים? מיטב המוצרים והשירותים הירוקים בישראל מחכים לכם באינדקס העסקים הירוקים

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים