שתף קטע נבחר

כמו עיוורת הלכתי, מחפשת אחר אהבתו

בקיץ של שנת 2002 הרשיתי לעצמי בפעם הראשונה להתאהב, זו היתה התאהבות אמיתית עם הלב והקרביים. התאהבות שהתחילה במונסונים של תאילנד ומסתיימת כאן ועכשיו

כשהייתי ילדה היתה לי התמכרות קלה לסרטים אמריקנים, בעיקר לקומדיות רומנטיות. במכשיר הווידאו שאחי הגדול רכש ממתנות הבר מצווה שלו.

 

הייתי מקליטה כל זבל אפשרי וצופה בו שוב ושוב. צפיתי בהארי רץ ברחובות ניו-יורק בסילווסטר רק בשביל להגיד לסאלי שהוא אוהב אותה. דיקלמתי שוב ושוב את החלק בו הוא אומר לה שהוא אוהב את הקמט הקטן במצחה. הרצתי אחורה וקדימה את דייזי, מלצרית הבית של "מיסטיק פיצה", מסובבת את הבחור העשיר שלה על האצבע הקטנה. התרגשתי בריקוד הסיום של בייבי וג'וני ב"ריקוד מושחת". מכורה לרומנטיקה בזול.

 

הסרטים לימדו אותי תחושה חדשה, מין עקצוץ נעים כזה שמתחיל באזור הסרעפת ומתפשט אל הגרון. לעצמי לא ממש הרשתי את התחושה הזו. הרומנטיקה נשארה בסרטים ובחלומות שלי, אף פעם לא במציאות.

 

בקיץ של שנת 2002 הרשיתי לעצמי בפעם הראשונה להתאהב, זו היתה התאהבות אמיתית עם הלב והקרביים. התאהבות שהתחילה במונסונים של תאילנד ומסתיימת עכשיו על פיסת הנייר האלקטרונית הזו.

 

חשבתי שיהיה שם סרט רומנטי

בסערה הוא נכנס לחיי, ובדרכו המיוחדת ניענע אותם כל כך חזק עד שלא שמתי לב שלא ראיתי דבר מלבדו. כמו עיוורת הלכתי, מחפשת אחר אהבתו. אהבה שלא ממש קיבלתי אף פעם. חשבתי שיהיה שם סרט רומנטי, שהוא ירוץ ברחובות תל אביב כדי להגיד לי שהוא לא יכול לחיות בלי הקמט הקטן שלי במצח, שהוא יעמוד מתחת לחלון הבית שלי ויצעק לי שהוא אוהב אותי. שהוא יכתוב לי שיר, או לפחות יתכוון אליי בשירים האחרים שהוא שר, אבל זה לא קרה.

 

התגברתי עליו. כל מה שנדרש לי הוא טיול של כמה חודשים בהודו וכמה סטוצים חולפים עם בחורים אחרים והשארתי אותו מאחוריי. כתבתי את שמו על בדפי ההיסטוריה האישית שלי. נפוחה מעצמי וגאה בסאגה הזו שנשארה מאחורינו.

 

מחזר ואז נעלם. מתעקש - ואז בורח

ואז בא הסקס. מזדמן, לא מחייב. מגיע פעם בחודש, או בחצי שנה, או בשנה ונעלם. תמיד ביוזמתו. אם לא הייתי נענית הוא היה מחזר. אם הייתי נעלמת הוא היה מתעקש. כשהייתי אומרת לא (ובינינו, זה לא היה ממש משכנע), הוא היה מצליח לשכנע אותי שכן. מחזר ואז נעלם. מתעקש - ואז בורח. משכנע וממשיך בדרכו. שגרה לא שגרתית של שנים.

 

היו מפגשים כאלה ואחרים עם גברים כאלה ואחרים, אבל הוא היה כמו הבוקר והחורף, הנחליאלי והשקדייה, לא מאכזב אף פעם ותמיד חוזר. בכל פעם שהוא היה נפרד ממני הייתי בטוחה שזו הפעם האחרונה. תמיד אמרתי לחברות שלי שאני לא יודעת אם הוא יתקשר שוב. באמת שלא ידעתי. אבל הוא תמיד התקשר.

 

ואני. אני נסיכה. אני סאלי שמחכה להארי שלה, אני בייבי שמחכה לג'וני שלה. אני נולדתי מתוך קומדיה רומנטית. אני צ'יק-פליק הכי זול.

 

בפנים רק רציתי שהוא יאהב אותי באמת

בכל ביקורי הבית האלה שקיבלתי הייתי מלכת הקוּליות הבלתי מעורערת, אבל בפנים רק רציתי שהוא יאהב אותי באמת. שהוא יגיד לי שאני התגשמות השמש והכוכבים.

 

היו תקופות ששכנעתי את עצמי שהוא בכלל לא מעניין. שהוא בכלל לא הבן אדם שבו התאהבתי אי שם בחופיה הקסומים של תאילנד. ששנים עברו והשתנינו, ומי שהיה פעם יציר האל הוא בסך הכל פיסת אנוש לא מלוטשת הניצבת מולי במלוא רקבונה.

 

אבל איפשהו, וככל שעבר הזמן, דיברנו יותר, הזדיינו יותר, גילינו שוב את התקשורת ואת הכימיה של תאילנד ושל תל אביב ונזכרנו איפה הכל התחיל.

 

או שאולי זו הייתי אני שנזכרה איפה הכל התחיל.

 

 

כשהשעון מראה 30 ואין לך ממש כוח להתאמץ, את פתאום מסתכלת סביב ואומרת לעצמך- רגע רגע, אולי יש שם משהו. ואז את מגלה שלא. אין שם כלום. לא אהבה גדולה ולא ניצוצות. וגם הפשרה שהחלטת שאולי כדאי לך לעשות היא מאד מאד פושרת.

 

אני יוצאת לחפש גבר אחר

יסלח לי אהוב ליבי, המקסים, החכם, השנון, הקולח, שאת יתרונתיו אוכל לפרט עד שכבר לא יישאר מקום. אבל אני יוצאת לחפש גבר אחר. חכם ומקסים ושנון וקולח, שיעריץ את פיסת האדמה עליה אני דורכת.

 

וכשתגיע לספר לי שאתה אוהב אותי, כשתרוץ בכל רחובות העיר כדי להגיד לי שאתה לא יכול לחיות בלי קמט המצח שלי, אני אספר לך שהתאהבתי בגבר אחר. ויותר מזה - אני אספר לך שהוא אוהב אותי בחזרה.

 

בלי דרמות. בלי כינורות. בלי לבבות שנופלים מהשמיים. אבל עם אהבה פשוטה ואמיתית ואותו העקצוץ החם בבטן שממנו הכל מתחיל.

 

 

האימייל של אלונה

 


 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שגרה לא שגרתית של שנים
צילום: index open
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים