שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  אבי ביטר: "אני יורד לטורקיה"

  הזמר שפשט רגל מכריז שיעזוב את הארץ לטובת ארצות ערב. "גם כוויית, ירדן, מרוקו ואפילו תימן באות בחשבון. כל מדינה ערבית שתסכים לקבל אותי", הוא אומר

  אבי ביטר כועס, וכשאיש גדול ממדים עם לשון חריפה כמו ביטר כועס מוטב לכולם לשמור מרחק. קל לצחוק על ביטר ולומר שהוא לא יותר מקוריוז אבל קשה לא לגלות אליו סימפטיה. למעשה, הוא נמצא בימים אלה בסיטואציה שאף בנאדם לא מגיע לו שידרדר אליה, בטח לא לביטר, שגם אם סגנונו קצת קיצוני, הרי שהוא עדיין אהוב על ידי לא מעט אנשים כאן.

   

  אחרי שהכריז על פשיטת רגל וגר בחוסר אמצעים בדירה שכורה, ביטר החליט כעת לעזוב את הארץ ולברוח מהכל: מהתקשורת שלטענתו הרסה את חייו, מאנשים שנדבקו אליו ופגעו בשמו ומהבנקים ורשויות המס במדינה שמנסים, לטענתו, לעשוק אותו.


  "מדינה ערבית שתקבל אותי - אני הולך אליה". עם אימו (צילומים: אבי כהן)

   

  "כל המצב שהגעתי אליו זה בגלל התקשורת שעשתה לי עוול ובגללה יש לי כעת שם גרוע" אומר ביטר במונולוג קשה בו הוא מתקשה לעצור את הדמעות.

   

  כל המצב אליו הידרדרת הוא רק באשמת התקשורת?

   

  "התקשורת קשרה אותי לפרשיות שלא היה לי חלק בהן. היא ריסקה אותי, פגעה בשמי, במשפחתי ובילדים שלי. כשהיו האשמות נגדי כתבו על זה בכותרות גדולות. רק מה, כשיצאתי זכאי אפילו בשורה לא ציינו את זה".

   

  לא מזמן הייתה לך תוכנית בערוץ "ביפ" וצילמת סרט חדש. מה גרם לנפילה?

   

  "האימפריה שלי התרסקה. המטומטם שנדבק אליי והתחזה לאמרגן שלי בזמנו בתוכנית של מיכל זוארץ שהתארחתי בה - עם גניבת הארנקים וחשיפת פרשת זיוף הדולרים מיד אחר כך - עשה לי נזק אדיר. מאז נהרסו לי החיים".


  ביטר במשפט. "בגלל המוניטין שלי, זו בעיה להופיע" 

   

  ממה אתה מתפרנס היום?

   

  "מהופעות קטנות שיש פה ושם. אין כל כך ביקוש להופעות שלי היום, גם בגלל שאין לי חשק להופיע. כדי להגדיל את כמות ההופעות אני צריך להוציא אלבום, צריך יחסי ציבור, צריך עזרה. אבל היום, בגלל המוניטין שיש לי, זו בעיה. חבל גם שכל החברים שעזרתי להם וגדלתי אותם לאורך השנים נעלמו".

   

  אז מה הפתרון?

   

  "אגיד לך את האמת, אני כבר מתחיל להתארגן לקראת ירידה מהארץ וברגע שיוסר צו איסור יציאה מהארץ נגדי, דבר שיכול לקרות כבר כל יום, אני אורז את המשפחה ונוסע. לא רוצה להישאר כאן עוד יום אחד נוסף".


  "האימפריה שלי התפרקה" (צילום: ענת מוסברג)

   

  לאיפה תלך? ארצות הברית?

   

  "לא, לארצות ערב, שם אוהבים אותי ועושים לי כבוד. זה כנראה יהיה לטורקיה משם באו ההורים שלי, ואם לא אז גם כוויית, ירדן, מרוקו ואפילו תימן באות בחשבון. מדינה ערבית שתסכים לקבל אותי - אני הולך אליה. כאן בכל אופן אני לא מגדל את הילדים שלי".

   

  איך אשתך מתמודדת עם המצב אליו נקלעתם?

   

  "קשה לה, אבל היא זורמת איתי. מכרנו את הדירה ואנחנו חיים בשכירות כשאמא שלי עוזרת לי לשלם את הכסף לבעל הנכס. פשטתי רגל בגלל חוב של מיליון שקל ועכשיו אני חי בלי צ'קים, בלי כרטיסי אשראי עם חשבון מוגבל וזה בלתי אפשרי להמשיך לחיות ככה".

   

  יש לך בכלל איך להאכיל את ארבעת ילדיך?

   

  "דלג על השאלה. כבר מספיק פגעו בהם".

   

  עצוב המצב שלך.

   

  "אם למדתי דבר אחד על עצמי השנה, זה שאני טיפוס שורד. הייתי באולימפוס ועכשיו אני בקנטים אבל רק אמן אמיתי שהיה בשני המצבים יוכל לחזור לימי גדולתו. השנים האחרונות היו לי בית ספר.

   

  "אבל אתה תראה, יום אחד אחזור לכאן ואמלא ארבע קיסריות, ערב אחרי ערב, ואז הרבה אנשים יבקשו ממני סליחה".

   

  אתה יודע להסביר למה דווקא השם שלך נקשר לפרשיות כאלה?

   

  "כי האמנתי לאנשים. זו היתה הטעות הכי גדולה שלי. היום, אני לא מאמין לאף אחד, אפילו לא לצדיק הכי גדול. ולהגיד לך את האמת, כל הזמרים שחיים פה בגן עדן ונוסעים לאומן ושרים על אלוהים כשכל הגוף שלהם מקועקע, הם יקבלו גיהינום. כולם צבועים. לי כבר מובטח גן עדן בעולם הבא, כי עכשיו אני חי בגיהינום".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  ביטר. "עוד אמלא ארבע קיסריות"
  לאתר ההטבות
  מומלצים