שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  10 השגיאות הנפוצות ביותר בחיזור אונליין

  האינטרנט אמנם חולל מהפכה באופן בו אנשים נפגשים, מכירים, מתאהבים ומתקשרים זה עם זה, אבל גם בעולם הווירטואלי יש כללים, ניואנסים וטקסים שחשוב לדעת

  בהודעה לעיתונות של חברת PBC, המוציאה לאור של "ספר המשחקים האולטימטיבי להיכרויות באינטרנט", מופיעה רשימה של עשר השגיאות הנפוצות ביותר שעושים גברים המנסים להכיר בנות זוג באינטרנט.

   

  1. אל תוותר מהר מדי.

  גברים בדרך כלל מוותרים הרבה יותר מדי מהר על המשחק כשהם מנסים להכיר נשים ברשת. לעיתים קרובות מדי, אם קיבלתם תגובה על "קריצה" וירטואלית, אתם עלולים לחשוב שהבחורה בה מדובר פשוט לא מעוניינת בכם. אבל לעיתים קרובות יותר התשובה היא אחרת. צריך התמדה כדי להגיע להישגים בהיכרויות באינטרנט. אם היא לא מגיבה בהתחלה, שלחו אימייל ועוד אימייל. נשים אוהבות שמחזרים אחריהן, הן רוצות להרגיש שאתה מתאמץ. הסיבה לכך שגברים עושים כל כך הרבה שגיאות אונליין נעוצה בסעיף הבא.

   

  2. אל תחשוב שהיא חווה את ההיכרויות באינטרנט באותו אופן שאתה חווה זאת.

  זה פשוט לא נכון! בעוד שאצל הגברים יש בדרך כלל שקט מבחינת אימיילים, "קריצות" ובכלל - התעניינות, לא כך אצל הנשים. רק מפני שגברים מסוגלים להגיב לכל אימייל שהם מקבלים, להציץ בחזרה על כל מי שהציצה להם, לקרוץ בחזרה לכל מי שקרצה להם, אין זאת אומרת שכך קורה גם אצל הנשים. נשים מוצפות בהתקפות בלתי פוסקות מצד גברים. אפילו נשים שהפרופילים שלהן לא מדהימים מקבלות נפח כזה של התעניינות שפשוט בלתי אפשרי מבחינה לוגיסטית להתייחס לכל פנייה. נשים על רמה מקבלות עוד יותר פנויות מגברים מתעניינים, והמשוכה הגדולה ביותר שצריך להתגבר עליה היא למשוך את תשומת הלב של האשה.

   

  3. אל תדבר על אהבה!

  להיות רגשני או רומנטי מדי בתחילת הקשר זה בהחלט אסור. אם תכתוב לה שקראת את הפרופיל שלה והתאהבת - זה יגרום לה להקיא ממך. קודם כל, סביר להניח שהיא מקבלת 20 מיילים כאלה ביום, וזאת לא הגזמה, מבחורים אחרים שאין להם מושג מה הם עושים. כך שזה לא רק טיפשי, אלא גם מאוד נדוש, כך שזה טיפשי כפליים. כדי להצליח בהיכרויות באינטרנט אתה צריך לבלוט ולעשות רושם. להיות אחד מהעדר לא יעזור לך.

   

  4. אל תקרא לה מותק!

  אוקיי, זאת טעות פשוטה אבל קטלנית. אף פעם אל תקרא לבחורה שאתה רוצה להתחיל איתה "מותק", "בייב", "אהבת חיי", "חמודונת", "יקירתי" ושאר שמות מהסוג החמוד הזה. ראשית כל, רוב הנשים לא אוהבות לשמוע את זה מאדם זר, ושנית, אם אתה חושב שזה מפגר כשאתה אומר את זה, תחשוב כמה זה מפגר כשזה מתנוסס שחור על גבי לבן.

   

  5. תמיד תתפור לפי מידה את האימייל הראשוני שלך.

  אתה אולי חושב שלעשות "קופי" ו"פייסט" של אותו טקסט ולשלוח לכל הבחורות זו דרך חסכונית בזמן, אבל זה לא. אם באמת תיקח את הזמן לקרוא את הפרופיל שלה, תמצא משהו להיאחז בו ותשלב אותו באימייל שלך - תוכל להגדיל במידה ניכרת את הסיכויים שלך. לא זו בלבד שהאימייל שלך יהיה יותר אישי, הוא גם יבלוט מכל שאר המיילים שהיא מקבלת באתר.

   

  6. אל תחשוב שהקריצה מספיקה.

  היא לא. אם נשים באתרי היכרויות מקבלות הרבה פניות בדואר, תחשוב כמה קריצות הן מקבלות... לקריצה יש מקום בתכנון האסטרטגיה שלך, אבל מקום זעיר מאוד.

   

  7. אל תתעצבן ואל תתקוף.

  אף פעם לא כיף שדוחים אותך, וכשאתה מרגיש שאהבת חייך הפוטנציאלית לא ענתה לך, אתה לא יכול שלא להיעלב. ואז גברים מסוימים שולחים את מייל ה"למה לא ענית לי?!" - הדרך הבטוחה להיכנס לרשימת החסומים שלה. כפי שכבר הוזכר כאן, יש הרבה סיכויים שהיא פשוט לא הבחינה בהודעה שלך או לא קראה אותה (לכן, אתרים מסוימים מאפשרים לך לדעת אם כבר קראו את המייל שלך). אי לכך, כדאי להימנע מהתפרצויות רגשיות שכאלה. תמיד שחק אותה קוּל ואל תשרוף את הגשרים. וכפי שקובע חוק מספר 1 - אף פעם אל תתייאש!

   

  8. תקדיש זמן לאונליין.

  כדי להתקדם ולהשיג הישגים, אתה צריך להקדיש מספיק זמן לחיפושים ולמשלוח פניות. יש פרופילים חדשים שמתפרסמים כל יום, וככל שאתה חותר למגע - הסיכויים שלך גדלים.

   

  9. אל תדבר על סקס.

  אולי אתה באמת המאהב הגדול ביותר עלי אדמות, אבל התרברבויות על כישוריך בין הסדינים פשוט נשמעות מאיימות, גם אם אתה רוצה להציג את עצמך כגבר נועז. הימנע מכל התייחסות לכך שמה שאתה רוצה לעשות איתה זה ריקוד במאוזן.

   

  10. אל תזניח את הפרופיל שלך.

  ברגע שהצלחת לגרום לה לבקר בפרופיל שלך, התמונות שלך והמילים שכתבת אמורות לעשות את העבודה ולהניב תגובה מצידה. כדאי לך לוודא שהפרופיל שלך והתמונות שלך מציגים אותך בצורה הטובה ביותר, וזה לא קל כפי שאתה עשוי לחשוב. אתה מנסה לפנות כאן לציבור רחב ככל האפשר, כדי שתוכל לברור מבין המוני הפניות את המועמדות הטובות ביותר. אתה צריך לכתוב דברים שיעוררו באשה את הרגשות הנכונים.

   

  בהצלחה!

   


   

  טוקבק כדורבנות:

   

  עצות זהב - מוגש כשירות לציבור הגברים / מחפשת אהבה

  מאחר שהמילה 'קריצה' חזרה על עצמה בכתבה הזו מספר פעמים, אתייחס אליה ראשונה. לרוב הנשים באתרי ההיכרויות - אין מנוי. אם קרצת היא אינה יכולה להגיב לך,  מקסימום להגיב לך בקריצה באופן חד פעמי. כך שאי אפשר ממש לפתח דו שיח או להתקדם לאנשהו מקריצות. אם יש לך מנוי וקרצת, או יתרה מכך, פנית במייל בלי להשאיר פרטים (אלא רק משהו בסגנון 'אשמח להכיר') - אין לה שום דרך לענות לך.

   

  ולכן, אם החלטת לפנות - הקפד להשאיר פרטי קשר כלשהם (מייל/ מסנג'ר/ טלפון/ אפילו פייסבוק וכד'). זה מראה על גישה פרקטית, עניינית, מכבדת, ולא ריסוס קריצות לכל עבר בשיטת 'מצליח'. 

   

  בפנייה עצמה: מאוד מקבלת את העצה שמופיעה כאן (5) - כתוב הודעה אישית! לא משהו סתמי בסגנון 'היי' או 'אשמח להכיר', או משפט מפוצץ בלי שום יחס אישי (ולא, לשנות את השם בלבד בפנייה לא הופך את זה לאישי, וממש ברור לעין זה 'קופי' ו'פייסט'). תתעמק קצת, תקרא את הכרטיס (ולא רק התמונות!) ותכתוב משהו שהיא תבין מתוכו שבאמת מצאת אותה מענינת וטרחת לקרוא שתיים וחצי שורות. ואגב - אל תציין את זה! זה לא מזכה בפרס (כבר היו לי שכתבו: 'היי... ראיתי את התמונות ואפילו קראתי את הכרטיס! אשמח להכיר') - בזיוני.

   

  פנית און ליין והיא לא ענתה - לווה את זה בהודעה. זה אומר שיש לך מנוי ויש לך יכולת גם להשאיר הודעה. אם סתם ריססת 'היי' באון ליין, תקווה שהיא באמת שם כדי לענות ולא התרחקה לרגע מהמחשב.  

   

  כמו בחיים האמייתים, כך גם באון ליין - אנחנו אוהבות גברים אסטריביים, תכליתיים, שלא מסתתרים מאחורי מחוות במשקל נוצה כמו קריצה ומעריכים אותנו לא רק בגלל המראה אלא גם בגלל מי שאנחנו. אנחנו גם לא מעריכות כל כך מטרידים (יש לי מישהו מזעזע שפונה אלי כל יום, כל יום, בצ'אט, ולא משאיר לי אפילו אפשרות לומר לו 'לא תודה'). פנית פעם אחת, שתיים? מספיק. סע הלאה. יש מספיק דגיגות בים. חיזור גורלי זה לא פה.

   

  זהו, הייתי כותבת יותר אבל אתם גברים ונוטים לא לקרוא טקסטים כאלו ארוכים. אם היה לי הסבר בתמונות אולי זה היה יותר קל :)

   

  בהצלחה לכולם ורק אהבה!  


  פורסם לראשונה 19/07/2010 15:19

   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  אל תקרא לה מותק
  צילום: Index Open
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים