שתף קטע נבחר
הכי באזזזז
  זירת הקניות
  גאפ: למה יש משלוח למדינות ערב ולא לישראל?
  באתר האמריקאי של גאפ צרכנים פרטיים יכולים לרכוש פריטי אופנה ייחודיים דרך האינטרנט, ולקבלם במשלוח ל-50 מדינות בעולם. משום מה, תושבי ירדן וכוויית בפנים, תושבי ישראל בחוץ

  גאפ הגיעה השנה לארץ, אולם אתר המכירות שלה ברשת, שמשרת צרכנים פרטיים במדינות רבות בעולם - לא משרת עדיין צרכנים מישראל. בחור שרוכש אופנה ברשת מזדעק: מדוע ישראלים לא יכולים לקנות בגדים של גאפ דרך האתר האמריקאי ברשת ותושבי מדינות אחרות במזרח התיכון כן?

   

   

  "מותג גאפ/בננה רפובליק/אולד נייבי מאפשר להזמין בגדים באינטרנט ל-50 מדינות מהאתר המכירתי האמריקאי, אך ישראל נפקדת מהרשימה", טוען הצרכן.

  "וזה בעוד ששכנותינו יכולות להזמין מה שרק יחפצו כולל פריטים שנמכרים רק ברשת האינטרנט, ואינם מוצעים בחנויות. האם זה בגלל שגאפ פתחה סניפים בישראל? אינני חושב - הרי יש סניפים של גאפ גם בבריטניה - ולשם האתר מאפשר לשלוח ואם אינני טועה לגאפ יש סניפים במפרץ הפרסי".

   

  רוצה לקנות פריטים מהאתר האמריקאי - כמו צרכנים אחרים בעולם

  חשוב לציין שהבקשה של הצרכן אינה שהזכיין הישראלי יפתח אתר אינטרנט מכירתי מקומי. זה יהיה נחמד אמנם, אבל הצרכן מבקש שתהיה לו האפשרות לקנות פריטים מהאתר האמריקאי, ששולח פריטים ייחודיים לצרכנים רבים בעולם. לכן לא מדובר כאן בבקשה לאופרציה מיוחדת של הזכיין המקומי.

   

  השאלה כאן היא מדוע אין אפשרות לשלוח בגדים לצרכנים פרטיים מארה"ב לישראל, כפי שמתאפשר לצרכנים פרטיים במדינות אחרות בעולם. רשתות אופנה רבות מוכרות בגדים דרך הרשת, וחלקן מספקות משלוחים גם לצרכנים בישראל, אפילו אם אין להן סניפים ממשיים בארץ. ברשת גאפ, שמחזיקה פה חנויות, לא מאפשרים משלוח כזה. הרשת כן מאפשרת לשלוח בגדים לבחריין, ירדן, מצרים, כוויית, עומאן, ערב הסעודית ואיחוד האמירויות.  

   

  מאלביט מסחר וקמעונאות, זכיינית גאפ בארץ, מסרו בתגובה: "בימים אלו אנו בוחנים את המכירה המקוונת לטריטוריה של ישראל, ואנו מניחים שבשבועות הקרובים נחליט על אסטרטגית פעולה. הדיון בנשא זה של המכירה המקוונת, נסוב אך ורק סביב שאלות מסחריות ולוגיסטיות בלבד".

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  כל התגובות לכתבה "גאפ: למה יש משלוח למדינות ערב ולא לישראל?"
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  המקצוענים
  מומלצים