שתף קטע נבחר

הלנה ירלובה חוזרת לעבודה במשרד

תשעה חודשים אחרי פציעתה הקשה בתאונת דרכים חוזרת הלנה ירלובה לעבודה ב"המשרד", עיבוד ישראלי לקומדיה הבריטית המצליחה. ירלובה שמגלמת בוסית ביצ'ית, מספרת שעקב התאונה לא זכרה כלל את האודישן ושהעבודה על הסדרה הייתה בבחינת ריפוי לנפש, בצד השיבה לשגרה

 
ב-21 לאוקטובר 2009 נפצעה הלנה ירלובה קשה בתאונת דרכים. מכונית פרטית התנגשה ברכב הסעות ובו שחקנים מתיאטרון הקאמרי וביניהם הלנה. שני נוסעי המכונית הפרטית נהרגו ו-12 בני אדם נוספים נפצעו.
 
אחרי שיקום ארוך, שעדיין נמשך, הלנה הצליחה להתאושש ולחזור לעבודה, ובקרוב היא תככב בסדרה הישראלית של yes"המשרד" בה תגלם את ילנה שהיא הבוסית הביצ'ית של אבי משולם אותו מגלם דביר בנדק. לצידם משתתפים בסדרה גם מלי לוי, מעיין בלום, נועה וולמן ואלדד פריבס.
 

הלנה מספרת שלאורך השנים היא נמנעה מלהשתתף בסדרות וטלנובלות בטענה שאף שחקן לא יכול לצאת טוב שם אבל לאחר שקראה את התסריט הישראלי הסכימה מייד.

את האודישן לסדרה היא עברה עוד לפני התאונה אך לא זכרה את זה כלל. במהלך תקופת השיקום הזכירו לה את זה ולאחר בדיקת כשירות היא אכן לקחה חלק בסדרה. לדבריה, ההשתתפות בסדרה הייתה עבורה לא רק חזרה לשגרה אלא ריפוי לנפש. 

 

 


 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הלנה ירלובה. חוזרת לעבודה
צילום: איתן טל
דביר בנדק ב"המשרד". זכה בבוסית ביצ'ית
צילום: יוסי צבקר
לאשה בפייסבוק
מומלצים