שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  ברחתי בזמן ממפלצת "הידועים בציבור"

  כשאיילה רמזה, ספק ביקשה, שאולי נעשה ילד בלי להתחתן, חשתי מיד זיעה ניגרת. בבת אחת הנפתי את עצמי מהמיטה וטסתי לפח האשפה בשירותים שלה, לשם השלכתי את הקונדום

  "מה קרה לך? למה אתה רץ ככה באמצע הלילה?" שמעתי אותה ולא הקשבתי.

   

  כשאיילה רמזה, ספק ביקשה, שאולי נעשה ילד בלי להתחתן, חשתי מיד זיעה ניגרת. בבת אחת הנפתי את עצמי מהמיטה וטסתי לפח האשפה בשירותים שלה, לשם השלכתי את הקונדום. 'ססססאמק. היה חורף קיצוני, והאשכים שלי נעלמו בשיפולי האגן או השד יודע. הגעתי לזירה, פשפשתי ומצאתי. וידאתי שאין שום נקב או קרע יזום בפיסת הגומי ושהתוצרת הפרטית שלי עדיין שם. נרגעתי.

   

  זרע היא רוצה. בטח... פתאום נזכרתי בוונציה ושימי. הסיפור שלהם התפרץ לי לתודעה כמו כוכב שביט, ורק אל תשאלו אותי על השם הזה, ונציה.

   

  ונציה ושימי, חבר מהפלוגה, נפגשו באמצעות אתר להיכרויות זימה. שניהם מאזור רשל"צ, שניהם חרמנים, ומה צריך יותר. העסק דפק. רצף של זיונים מוצלחים הוביל לרצף נוסף, ושוב, והזוג לא פסק מלהזדווג בתדירות נדירה במשך חצי שנה טרם עברו לגור יחד.

   

  "יחסים שבנויים על סקס טהור זה החלום שלי", נשבע שימי באיזה ערב של החבר'ה, "משיכה חייתית. אמיתית, בלי כל הבולשיט הצבוע הזה של להתאהב והפוצי מוצי הדוחה של המיינסטרים" הוא לא נרגע "אני אוהב לזיין אותה בטירוף, היא מתה על האיבר הקטן שלי - ומה צריך יותר מהחיים המזורגגים האלה", אמר והזמין את החבר'ה לעוד סיבוב של ג'וני ווקר על חשבונו. שימי נראה בנירוונה ולא דמיין אפילו את ההוריקן שעומד לפקוד אותו.

   

  ונציה, בפעמים המועטות שזכיתי לראות אותה, לא היתה מושכת בעיני. בכלל לא. גוצה מופנמת, אפילו מגושמת, עם שומה טורדנית על נחיר שמאל ואסימטריה בולטת מדי בשדיה. לי זה הפריע, אבל מה שחשוב זה שימי, והבחור היה מאושר. ונציה למדה במכינה והתפרנסה בדוחק ממלצרות ושמרטפות. בחורה חרוצה ונבונה, שלא מדברת הרבה אבל עושה לא מעט, כך הסתבר.

   

  כתום חצי שנה של מגורים משותפים עם ונציה תפסתי את שימי לשיחת אחוקים. חשתי שנפל עמוק בשביה ולא רואה ממטר. "שימי גיסנו, תגיד רגע", ניסיתי לדלות "מה עם ונציה?" עיניו נפערו ואני התחלתי לחפור. כי בכל זאת, מדובר בחבר מהצבא, ושבויים, כך היה מקובל, לעולם לא מפקירים. "היא כבר מדברת איתך על חתונה? ילדים? שימי, רבאק, הבחורה בת 32 ומתקתקת. לדעתי אתם בכלל כבר 'ידועים בציבור' , קולט אחי? אם זה נחתך זה גרוע מגירושים. מה הקטע שלך בנאדם?"

   

  "ונציה ואני זה סקס נטו, תבין אחשלו"

  שימי חייך והרהר כמה שניות, ואז שלף סיגר ענקי מסריח והחל לעשן. באחרונה מונה שימי למנהל מחלקה בחברה ציבורית גדולה. את המשכנתה הפרטית שלו התכוון לחסל עוד השנה ולרכוש לעצמו לנד-רובר חדשה. "עזוב שטויות", צחק, "ונציה ואני זה סקס נטו, תבין אחשלו", סח בנונשלאנט, "אנחנו גרים יחד רק בגלל נוחות לוגיסטית, אבל ברגע שנמאס אני מעיף אותה מהדירה שלי וזהו. מבין?"

   

  לצערי, מי שלא הבין היה שימי. ובגדול.

   

  ונציה המתינה בסבלנות של שועל כרמים. המתינה והמשיכה לספק את סחורתה המשובחה במשך שנה תמימה. אט אט ובנחישות השתחל לפתחה העניין האבסטרקטי הנשכני הזה הקרוי במקומותינו "ידועים בציבור". הסקס מן הסתם הידרדר ולא סיפק עוד שום אינטרס. בנועם הליכות ביקש שימי לנתק ולשלח את ונציה לדרכה החדשה, אלא ש"ידועתו בציבור" היתה מוכנה אלי קרב, כמו קספרוב בשעתו לפני מט קטלני.

   

  בבית המשפט שלפה ונציה דינוזאור נוסף מהשרוול "כבוד השופט, אני בהריון משימי. חודש שלישי". בום לפנים! שימי התחיל להבין את מר גורלו. את חייו שנסתיימו. את המסך השחור העוטף אותו מכל כיוון. בעזרת עו"ד חריף רוקנה ונציה משימי את מחצית רכושו הפרטי, גנזה את חלומותיו ורתמה אותו למשקולת דמי המזונות. את חיבוקי השמחה עם חברותיה ואחיותיה ראיתי שם בעיניים כלות.


   

  שימי שוחרר רק באחרונה מבית חולים מסוים. מצבו הנפשי טרם שוקם לחלוטין ושמחת החיים נתרחקה ממנו כאילו לא היתה. את ונציה ראיתי לא מזמן בנמל תל אביב. היא נראתה טוב, רקדה שם עם איזה ערס ושתתה קוקטייל. הבחורה, חייבים להודות, רזתה והתחטבה למשעי. היא הסירה את השומה והצטיידה בזוג תרמילי סיליקון לתפארת. לא החלפנו מילה, רק מבטי איבהו.

   

  פרידה מתוזמנת היטב הפכה מחויבת המציאות

  אשר לאיילה ולי, הסיפור פשוט והלקח נלמד. פסקי דין תקדימיים נחקרו לאשורם. לוח שנה נשלף וכמה חישובים קלנדריים הכרחיים בוצעו. פרידה מתוזמנת היטב הפכה מחויבת המציאות. נפרדנו כחודש לפני שמפלצת "הידועים בציבור" עלולה היתה לשלוף ניביה ולפעור עלי מלתעותיה. היו דמעות, היו הבטחות ויש אפילו געגוע, אבל לא חרטה. מדוע? עם דרקוני החוק הישראלי לא משחקים פוקר.

   

  האימייל של חוץ פן


   

   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  צילום: index open
  אותי לא יתפסו בלתי מוכן!
  צילום: index open
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים