שתף קטע נבחר

עומר, רוני ואור נדקרו למוות - וכוסו בשמיכה

הילדים של איתי בן דרור שהו אצלו בסוף השבוע, בשעה שאמם חגגה את יום הולדתה. בן דרור, ששוחרר רק לפני חודשיים מבית חולים פסיכיאטרי, דקר אותם לפי החשד וניסה להתאבד. "נראה היה שהם ישנים בשלווה", תיארו פרמדיקים את המחזה המחריד

שלושת הילדים שנרצחו הלילה (שבת) בידי אביהם הם עומר, רוני ואור בן דרור. הילדים, בני 10, 8 ו-5 נרצחו על ידי האב, איתי בן דרור, אחרי שזה הרדים אותם בדירתו שברחוב בורוכוב בנתניה. האב, שהשאיר מכתב בדירה, ניסה להתאבד - הוא חתך את ידיו ונפצע קל. אחרי שנחקר, הועבר לקבלת טיפול בבית החולים לניאדו בנתניה. 

 

הילדים התגוררו עם אמם בכפר יונה ובילו את סוף השבוע עם האב, בהתאם להסדרי הראייה איתו. אתמול הגיע איתי לכפר יונה על מנת לקחת את ילדיו. מהחקירה עולה, כי אם הילדים שהיא יוצאת לחגוג את יום הולדתה עם חבר. החוקרים בודקים בין היתר האם ההודעה של האם לילך היוותה טריגר מבחינת איתי לרצוח את הילדים.

 

במשטרה חושדים כי האב השכיב אותם לישון אמש, ולאחר מכן דקר אותם למוות וכיסה את גופותיהם בשמיכה. מי שהיה עד למחזה המחריד סיפר כי "נראה היה שהילדים ישנים בשלווה". חקירת הרצח הועברה ליחידה המרכזית של משטרת מחוז מרכז.

 

"שכבו על מיטה זוגית"

חובש בכיר, שימי לוי, שהיה בין הראשונים להגיע לזירה, אמר ל-ynet כי "מעולם לא נתקלתי במקרה חמור שכזה. הילדים שכבו על מיטה זוגית ללא רוח חיים". בזירת הרצח נמצא צילום של תעודת זהות של האב, ועליו נכתב בעט כחול "אני חולה נפש".

 

מבדיקה של המשטרה עולה כי איתי היה נשוי לאמם של הילדים עד לפני כשנה.

במהלך אותה תקופה הוא הכיר אשה אחרת, התגרש מרעייתו ועבר לגור עם המאהבת - שהחליטה לסיים את הקשר ביניהם. איתי ניסה לחדש את הקשר עם המאהבת, וזו הוציאה נגדו צו הרחקה.

 

לפני חודשיים שוחרר איתי מבית החולים הפסיכיאטרי "לב השרון", שם אושפז. בבית החולים הפסיכיאטרי היתה סביבו השגחה משטרתית. אמש חגגה אמם של הילדים יום הולדת. כאשר נמסרה ההודעה הקשה לאם, היא פרצה בזעקות שבר וכאב. זמן רב חלף עד שהשוטרים והעובדים הסוציאליים הצליחו להרגיע אותה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
זירת הרצח בנתניה
צילום: עידו ארז
האב, איתי בן דרור מוצא מהזירה
צילום: עידו ארז
מומלצים