שתף קטע נבחר

גבעתיים: 4 מגדלי מגורים יוקמו על 7 דונם

תדהר רכשה קרקע במתחם הרחובות עליית הנוער, התע"ש והוורדים בעיר. הפרויקט צפוי להתחיל רק לאחר אישור התב"ע לקרקע וקבלת היתרי בנייה

בתום משא ומתן שארך יותר משנה, חתמה בשבוע שעבר חברת תדהר השקעות, שבשליטת היזמים גיל גבע ואריה בכר, על עסקת קומבינציה עם קבוצה של בעלי קרקעות פרטיים לרכישת מתחם בשטח של 7 דונם בגבעתיים. המתחם ממוקם ברחובות עליית הנוער, התע"ש והוורדים. היקף המכירות הצפוי בפרויקט יעמוד על 500 מיליון שקל.

 

 

בכוונת תדהר להקים על הקרקע כ-4 מגדלי מגורים בני 30 קומות עם 225 יחידות דיור. התב"ע (תוכנית בניין עיר) לקרקע עדיין אינה מאושרת ובכוונת תדהר לפעול לקידומה.

 

בתמורה לקרקע צפויים בעלי הקרקע לקבל דירות במגדלים. הפרויקט צפוי להתחיל לאחר אישור התב"ע וקבלת היתרי בנייה, ולהערכת היזמים ייקח יותר משנתיים.

 

שי גבעתי, סמנכ"ל תדהר השקעות, אשר הוביל את העסקה, אמר: "גבעתיים נהנית מביקושים גבוהים ומהיצע נמוך. מדובר בעיר קטנה שכמעט ולא בונים בה, את מספר הפרויקטים שנמצאים בימים אלה בבנייה ניתן לספור על אצבעות כף יד אחת, וזאת בעיקר בשל היצע הקרקעות הדל בעיר. כמו כן, לעיר נגישות גבוהה לכביש גהה ולנתיבי איילון. כל אלה הופכים אותה לאחת הערים בעלות הביקושים הגבוהים ביותר בארץ בנדל"ן".

 

את חברת תדהר ייצגו עוה"ד עפרה כהן ואילנה פרנקל ממחלקת הנדל"ן במשרד עמית, פולק, מטלון ושות'. את בעלי הקרקע ייצגו עוה"ד יעקב קורן ואיתי זמל ממשרד שפיגלמן, קורן, ברק, זמיר ושות'.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המגרש על יוקמו המגדלים
צילום: דורי פז
מומלצים