שתף קטע נבחר

חגיגה בבית פרלמן: דברי תורה וביקורת על השב"כ

בבית הוריו של חיים פרלמן, ששוחרר אחרי חודש במעצר, נשאו דברי תורה והודו לה'. אבל כולם יודעים שזה לא הסוף. "לכולם ברור שהשב"כ ימשיך לרדוף את חיים", אמר אחד החוגגים

חגיגה כפולה בבית משפחת פרלמן בתקוע: בני משפחתו של מי שכונה "המחבל היהודי", ששוחרר אתמול (ה') ממעצר בו שהה במשך חודש, חגגו את שיחרורו בבית הוריו ובדרך גם את חנוכת ביתם.

 

אחד המשתתפים במסיבה, סיפר ל-ynet על שהתרחש בין כותלי הבית, שידע התרגשות גדולה. "היתה שמחה גדולה מאוד", הוא סיפר. "נשאו שם דברי תורה, לא הפסיקו להודות לקב"ה ולהללו".

 

 

אך למרות השמחה הגדולה, גם בבית משפחת פרלמן ברור כי הסערה עדיין לא מאחוריהם. "איש לא השלה את עצמו למרות השמחה, לכולם היה ברור גם בתוך הבית המלא שמחה, כי השב"כ ימשיך לרדוף את חיים", סיפר המשתתף.

 

לצד החגיגה סיפר חיים למשפחתו ומקורביו על "חוויותיו" בחקירות השב"כ. "הסיפורים מסמרי שיער. בתקשורת נחשף רק חלק קטן מההתעללות של השב"כ, אנחנו מקווים שחיים יספר וירחיב על מה שהיה בשבועות הקרובים והמדינה תיחשף למציאות העגומה שמצויה כאן, מתחת לאף", סיכם אחד ממשתתפי המסיבה.

 

למסיבה עצמה הגיעו כמה אורחים שלא הוזמנו. מדובר בשוטרים שמסרו לפרלמן צו, האוסר עליו להיפגש או לשוחח עם פעילי הימין נועם פדרמן ואיתמר בן-גביר. אם יפר את הצו - הוא יעצר.

 

סמוך לשעה 18:00 הגיע פרלמן לבית הוריו, שם הוא ישהה בימים הקרובים במעצר בית. בכניסה ליישוב התנוססו שלטים

 שעליהם נכתב: "ברוך הבא, חיים" - כשבבית משפחת פרלמן היו ההכנות לבואו בעיצומן וההתרגשות הלכה וגברה.

 

כשהגיע למקום, סירב פרלמן להשיב לשאלות העיתונאים הרבים שהגיעו לבית הוריו באשר לחקירות שעבר בשב"כ ולטענות שלפיהן עבר שם התעללות. הוא סיכם את דבריו בכך ש"השתיקה יפה לחכמים, קל וחומר לטיפשים". פרלמן מיהר לקומה העליונה שבבית, ובמשך דקות ארוכות קרא הודעות טקסט ששלחו מברכיו לטלפון הסלולרי שלו.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
פרלמן מתקבל בחיבוק
צילום: נועם מושקוביץ
עם הטלפון בקומה השנייה
צילום: נועם מושקוביץ
מומלצים