שתף קטע נבחר

להתחיל שנה טובה: תורמים ארוחת חג לנזקקים

לקראת ראש השנה, ynet ו"מאיר פנים" יוצאים במבצע התרמת כרטיסי ארוחות חג לנזקקים. בואו לפתוח את הלב, ותנו ל-450 אלף איש הזדמנות לפתוח שנה עם חג שמח באמת

ראש השנה בפתח ובקרוב נשב כולנו סביב שולחן החג, עם המאכלים המסורתיים ועם תחושה של דף חדש. אבל לא כולם יכולים להרשות לעצמם סעודת חג אמיתית. 450 אלף איש בישראל אינם יכולים להתקיים בכוחות עצמם, והחג המתקרב רק מזכיר להם - שאין להם. אלא אם נשנה את התמונה.

 

לקראת החג חבר ynet לארגון "מאיר פנים" במבצע "לתרום. לאכול. לאהוב". המטרה היא להעניק לנזקקים כרטיסי רכישה ברשתות השיווק, שבאמצעותם יוכלו לקנות מצרכים לארוחה. אם ברצונכם לתרום כל סכום, פשוט מלאו את הטופס ונציגי "מאיר פנים" יחזרו אליכם.

 

  

מבצע "לתרום. לאכול. לאהוב" יתקיים בין התאריכים 20.8.10 ל-9.9.10 ובסופו יקבלו הנזקקים "כרטיסי ארוחת חג" בסך 250 שקל. מדובר בכרטיסים מגנטיים אישיים (כדוגמת כרטיסי אשראי) שיוטענו בסכום קבוע מראש ויעניקו למשתמשים בהם אפשרות לרכישת מוצרי מזון המתאימים להם (ללא סיגריות ואלכוהול), תוך שמירה על

כבודם. כרטיסי הארוחות יועברו לנזקקים על-ידי מחלקות הרווחה והקליטה של העיריות והמועצות האזוריות.

 

מנכ"לית עמותת מאיר פנים, רחלי איבנבוים: "אני רואה בחיוב ובסיפוק רב את התגייסותם של גופים עסקיים בולטים ומשמעותיים בישראל למען רווחתם של אלו שאין להם, כדי ש-450 אלף איש בישראל יזכו לארוחת חג מכובדת בערב ראש השנה. אני קוראת לכל אחד מאתנו לעזור לאלה שאין להם. אם כל אזרח בישראל יגלה איכפתיות, נוכל לדעת בוודאות שאין אדם או ילד אחד בארץ, שיישאר רעב או כואב בערב השנה החדשה".

 

פרט ל-ynet, במבצע משתתפים גם "ידיעות אחרונות", תחנות רדיו וגופים מסחריים שונים. לתרומה של 10 שקלים ניתן גם לשלוח sms עם המספר 10 ל-6888, וניתן אף לתרום בקופות של רשת "כמעט חינם", ב"בורגר-ראנץ'" וב"סופר-פארם". 

 

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שנה מתוקה!
צילום: index open
לאתר של מאיר פנים
מומלצים