שתף קטע נבחר

היא נתנה לו טרמפ לנתניה, הוא הזמין לקפה

אביגיל ואלכס שניהם בשנות ה-80 לחייהם, חיו בשכנות בנתניה במשך שנים, אבל הכירו רק עכשיו. השניים נהנים מכל רגע יחד וחוגגים את החיים באופן מעורר השראה למבוגרים וצעירים כאחד

אביגיל רואימי היא אלמנה בת 83 ומתגוררת כ-שבע שנים במרכז הדיור המוגן "בית בכפר" בביתן אהרון. פעילה ונמרצת, אביגיל חברה בוועד החברים בבית כבר בפעם הרביעית ברצף. אלכס לוינגר, גם הוא אלמן, בן 84, עבר ל"בית בכפר" לפני כשנתיים, אחרי שאיבד את אשתו.

 

אמנם השניים נמצאים באותו מקום כבר זמן מה, אבל הקשר הראשון ביניהם נוצר רק לפני חודשיים, כשאביגיל נסעה ברכב שלה לנתניה והציעה הסעה למי שמעוניין, כהרגלה. אלכס, שהיה צריך טרמפ לבנק בנתניה, קפץ בשמחה על ההצעה. יומיים אחר כך כדי להביע את תודתו אלכס הזמין את אביגיל לבית קפה. "כיאה לגברת, היססתי קצת", מספרת אביגיל, "אבל בסופו של דבר הסכמתי".

 

כשדיברו, התברר להם שהיו שכנים כבר בעבר. "במשך שנים ארוכות גרנו בית ליד בית בנתניה, אבל אף פעם לא נפגשנו", אומרת אביגיל, שלאחר הפגישה על כוס קפה הבינה שהכדור עבר למגרש שלה, והצעד הבא יהיה חייב להיות שלה.

 

אביגיל ידעה מה לעשות, היא הציעה לאלכס קפה ועוגה מעשה ידיה. אלכס שמח על ההצעה.  "העוגה היתה נהדרת ולא היה אפשר לעמוד בפניה", הוא אומר בחיוך.

 

אלכס נהנה מחברתה של אביגיל והבין שהיא מישהי מיוחדת שירצה לבלות איתה עוד זמן, רק היא והוא.

 

תמיד יהיו כאלה שיקנאו בזוגות מאושרים

"כשהתברר לי שהיא מתכננת חופשה במעלות הגלילית, מיד ביקשתי להצטרף אליה. בהתחלה היא סירבה נחרצות, אבל לא התייאשתי, ביקשתי שוב, והפעם היא הסכימה", מספר אלכס. הם יצאו יחד לחופשה בת חמישה ימים אותם הם מגדירים "קסומים", ומאז הם מבלים את כל זמנם יחד, כמו שאלכס רצה.  


היא כל הזמן מתכננת יציאות ובילויים. הזוג הצעיר ברוחו

 

 

עכשיו נותר להפוך את הזוגיות לפומבית ולבשר את דבר אהבתם לשאר הדיירים, שהם גם חברים. את הופעתם הראשונה כזוג עשו בערב ריקודי שנות ה-60 שנערך במקום. "כשעלינו לרחבה כל העיניים הופנו אלינו", אומרת אביגיל. זו היתה הפעם הראשונה מאז התאלמנה, לפני 13 שנים, שאביגיל עלתה לרחבה וחלקה ריקוד עם מישהו.

 

הרוב שמחים בשביל השניים על זוגיותם הטרייה, אבל הואיל ואלכס נחשב ל"רווק" הכי מבוקש ב"בית בכפר", היו כמה שהתעקשו לשאול אותו לגבי בחירתו. מתברר שיש דברים, וקנאה ביניהם, שלא משתנים עם הגיל. "שואלים אותי הרבה, 'איך זה שמכולן בחרת דווקא באביגיל העגלגלה?' ואני עונה שלא מסתכלים בקנקן", אומר אלכס.

 

בלי קשר להערות האלה של צרות עין, אביגיל פצחה בדיאטה, בעיקר כדי לשמור על הבריאות. "כבר הורדתי כמה קילוגרמים, והיד עוד נטויה, כשאלכס מאוד מעודד ותומך".

 

בזמן הקצר מאז שהכירו אביגיל ואלכס נהנים כל כך, שהחיוך לא יורד מפניו של אלכס. אביגיל מתכננת טיולים, יציאות ובילויים שונים כל הזמן, כך שאפשר לקחת מהשניים דוגמה כיצד ליהנות מהחיים, ולא משנה באיזה גיל נמצאים.

 

  • זוגות שסיפורם המלא ותמונותיהם יתפרסמו בערוץ יחסים יקבלו במתנה ספר רומנטי אישי בכיכובם, מתנת בני רן הוצאה לאור

       


 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
מבלים את כל זמנם יחד. אלכס ואביגל
הכרויות
כתבו לנו
מומלצים