שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות

  באמצע הקשר שלנו, הוא עשה עוד ילד עם אשתו

  היו רבות רבות לפניי, ונראה לי שגם בזמן שהוא היה איתי היו לו סטוצים עם אחרות, בשביל האגו שלו, כמו כל הגברים הבוגדים. ארבע שנים הייתי מאהבת, ועכשיו אני נפרדת

  הייתי מאהבת עד לפני לחודש. ארבע שנים הייתי מאהבת. בדרך היו פרידות, אבל תמיד חזרנו. תמיד אני יזמתי את הפרידות, לא הוא. וכי למה שמאהב ירצה להיפרד? הרי הוא זה שתמיד זוכה בכל הקוּפה. יש לו בית, אשה וילדים, ומאהבת לשעות הפנאי או לשעות שחסר לו סקס בבית.

   

  הפעם, החלטתי להציל את הנפש שלי מחורבן בית שלישי. ראשון ושני כבר היו לי בחיים.

   

  המאהב שלי לשעבר התחיל איתי בקטע של סקס, כי זה מה שתמיד הם מחפשים בהתחלה. היו רבות רבות לפניי, ונראה לי שגם בזמן שהוא היה איתי היו לו עוד כמה סטוצים עם אחרות, בשביל האגו שלו, כמו כל הגברים הבוגדים.

   

  בעצם זה התחיל מצורך שלו "למלא את החסר בבית". אבל לרוע מזלם של חלק מהמאהבים, הם מתאהבים במאהבת שלהם - ואז מתחילה להיות להם בעיה.  

   

  ואז המסכנים מתאהבים, או אולי חושבים שהם מאוהבים

  אם יש להם מזל או שכל, הם פורשים רגע לפני ועוברים למאהבת הבאה. אבל הם מחפשים את הנוחות. מה פתאום שירוצו לחפש להם כל רגע מישהי אחרת? זה הרי מעייף, מסוכן, ומי אמר שימצאו מישהי לטעמם? אז הם מתבייתים על מאהבת שעושה להם טוב. ואז המסכנים מתאהבים, או אולי חושבים שהם מאוהבים, או אולי משקרים למאהבת כדי שהיא תישאר איתם מכוח האהבה. מי לא רוצה קצת אהבה?  

   

  בשלב מסוים נשבר לה, למאהבת, כי במשך כל הקשר היא מתוסכלת. הרי היא מבלה לבד בחגים, בלילות, בסופי שבוע, מלאת געגועים, בעוד לו יש חיים מלאים (וברור שגם סקס עם אשתו). כאן נכנס כמובן לתמונה הקטע של הקינאה. היא הרי מקנאה באשתו, וזה מוסיף מנה גדושה לתסכול שממילא קיים.  

   

  אז היא רוצה לעזוב אותו. היא אוספת כוח, המסכנה , ואומרת לו שעליהם להיפרד. בתגובה, הוא מתחיל עם ההצגה ומספר לה כמה הוא אוהב אותה ולא יכול בלעדיה.

   

  כך קרה גם לי, לכן חזרתי אליו מספר פעמים.  

   

  בתוך כל זה, באמצע הקשר שלנו, הוא עשה עוד ילד עם אשתו. כשנודע לי שהיא בהריון, רציתי שוב לעזוב, גם בגלל העניין המוסרי. אבל הוא טען שהיא רימתה אותו, הוציאה את ההתקן למניעת הריון בלי להגיד לו. סיפור מצוץ מהאצבע, מן הסתם. אבל מה ניתן לצפות מגבר נשוי שחשקה נפשו במאהבת לצורך בילוי.  

   

  למה להתפשר על גבר של אשה אחרת, למה לקבל שאריות

  המשכתי איתו עוד חצי שנה אחרי שאשתו ילדה ואז אמרתי לעצמי - חתיכת מטומטמת, הוא ממשיך לבנות את החיים שלו, לא עושה לך חשבון, ואת מבזבזת את שנותייך היפות. קומי, קחי עצמך בידיים. אם לא תשתחררי ממנו, לעולם לא תוכלי למצוא לך בן זוג כפי שאת רוצה, כפי שמגיע לך. למה להתפשר על גבר של אשה אחרת, למה לקבל שאריות, הרי את ראויה להרבה יותר מזה. גם אם תישארי ללא בן זוג כרגע, זה כבר יותר מלהיות מתוסכלת, לקנא, להתאכזב, להשלות את עצמך, לחלום חלומות שלעולם לא יתגשמו. אז קומי, הקיצי מחלומך, אמרתי לעצמי.

   

  זהו זה, עשיתי מעשה וביקשתי להיפרד. הוא מצידו, כרגיל, עדיין לא ויתר. מתקשר, שולח הודעות, אבל אני לא עונה. החלטתי שלא עוד! אני חייבת, ממש חייבת לצאת מהסיפור הזה לנצח.

   

  עכשיו, כשיום הכיפורים מתקרב, עליי להתנקות, לסלוח גם לעצמי, להיות מוכנה לדרך חדשה. אני יודעת שהוא עוד ימשיך לחפש אותי, אבל בסוף הוא יהיה חייב להתייאש ולוותר. אולי זה יקרה לו כשהוא יעבור למאהבת הבאה, ואין ספק שזה יגיע. הגברים האלה אף פעם לא יושבים בשקט.

   

  זה קשה. התרגלתי אליו ואני אוהבת אותו אהבת נפש. אף פעם לא אהבתי כך. כשאני חושבת שאולי תהיה לו מאהבת חדשה כל גופי רועד מקינאה. מאוד קל לחזור. תמיד נזכרים ברגעים היפים, מלאי האהבה והסקס הנהדר, אבל אין ברירה. אמרתי לעצמי - את חייבת להיות חזקה הפעם. את חייבת לנצח את הפחדים שלך, את הבדידות שלך. את תתגברי. את תהיי חזקה. גם אם עכשיו את בוכה באבל על הפרידה, את תתגברי. 

   

  לפעמים אני מתבוננת בסלולרי שלי ואומרת לעצמי - הלוואי שיתקשר באותם רגעים שהוא לא מתקשר אליי, אבל אני מיד מתעשתת ואומרת לעצמי: הוא רק עושה לך טובה כשהוא לא מתקשר.

   

  היום הטלפון היה שקט. הוא לא התקשר. אולי תפס לו סטוץ (ברור לי שהוא כבר התחיל לחפש, ויכול להיות שכבר מצא. הוא הרי צריך נחמה, פיצוי, נקמה על נטישתו על ידי המאהבת). ואולי החליט להרפות ליום אחד. או שקרה לי נס והוא התייאש והחליט להפסיק.  

   

  אני מקווה שהוא ימשיך לעשות לי את הטובה הגדולה ולהיעלם לי מהחיים לגמרי. זה אחד הניסים שאני מייחלת להם. ואני מבקשת: אלוהים, תראה לי שאתה דואג לי - תוציא אותו לגמרי מחיי!

   


   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  למה לקבל שאריות, הרי את ראויה להרבה יותר
  צילום: ויז'ואל/פוטוס
  הכרויות
  כתבו לנו
  מומלצים