שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  מתחם אסותא: רוכשים פרשו ברגע האחרון
  רכישת 17 דירות בפרויקט בוטלה לאחר העלאת מחירן, שנבעה מחתימה על הסכם פיצויים עם שכנים שהתנגדו לבנייה. הקבוצה יכולה לממש את האופציה שנתנו לה בעלי הקרקע עד ה-15 באוקטובר ולאחר מכן תאלץ לשלם קנס

  פשרה שהושגה במתחם אסותא גרמה לפרישת חלק מהקונים. רוכשים של 17 מתוך 158 דירות החליטו לבטל את הרכישה בימים האחרונים והן יוצאו שוב למכירה.

   

  מארגנת קבוצת הרכישה, חברת העיר החדשה שבבעלות דרור הלוי ורביב צולר, הגיעה לפשרה עם שכנים שהתנגדו לבנייה, לפיה יקבלו פיצויים. הפשרה כללה גם תשלום של 16 מיליון שקל שיועבר לקופה ציבורית וישמש לפרויקטים שטרם הוגדרו על ידי המתנגדים. מהלך זה הביא להעלאת המחיר של הדירות בפרויקט.

   

  לחברי קבוצת הרכישה ניתנה אפשרות לחתום, עד מחר בערב, על חוזה סופי ומחייב. נזכיר כי ה-15 באוקטובר הוא המועד האחרון בו תוכל הקבוצה לממש את האופציה שנתנו לה בעלי הקרקע, שעיה בוימלגרין וחן למדן, ואחריו תאלץ לשלם קנס על איחור בביצוע העסקה. 

   

  הקבוצה הודיעה בימים האחרונים כי מי שבחר שלא לממש את הזכאות יקבל בחזרה את מלוא סכום הפיקדון - 80 אלף שקל, וכי הוא משוחרר מההסכם עליו חתם לפני מספר חודשים.

   

  מחירי רוב הדירות שיימכרו מחדש ינועו בין 25־30 אלף שקל למ"ר. מדובר בדירות מהסוג הזול ביותר במתחם.

   

  בקבוצה אומרים כי לאור עליית מחירי הנדל"ן בתקופה האחרונה, מחירי הדירות שיוצאו למכירה יהיו נמוכים בעשרות אחוזים משוויין הריאלי. בנוסף הם מעריכים כי הודות למיקומו של הפרוייקט הליך השיווק מחדש יסתיים בזמן קצר ביותר, ולפני סוף החודש.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים