שתף קטע נבחר
תחתון בראש: סקר הלנז'רי הגדול
סוג התחתונים שאנחנו לובשים אומר עלינו ועל האופי שלנו הרבה יותר ממה שחושבים. סימה שושן יצאה לערוך סקר רחוב ולבדוק מהן הגזרות הפופולריות ביותר ואיך כל אחת בוחרת את התחתונים שלה

לאור ריבוי הגזרות והדגמים שבשוק התחתונים, יצאנו לבדוק מהן שלושת הגזרות המרכזיות והפופולריות ביותר. על הדרך גם ביררנו אם יש קשר בין סוג התחתונים לבין האופי של הלובשים.

 

בימוי והפקה: סימה שושן ; צילום: שי רוזנצוויג ; עריכה: שלומי בלבול

סגורסגור

שליחה לחבר

 הקלידו את הקוד המוצג
תמונה חדשה

שלח
הסרטון נשלח לחברך

סגורסגור

הטמעת הסרטון באתר שלך

 קוד להטמעה:

 

בתחום התחתונים ישנן שלוש גזרות מרכזיות: מיני, בוקסר (כלומר – מכנסונים קצרים, בגזרה קצת שונה מהבוקסר הגברי והמאוורר), וחוטיני, כאשר לכל גזרה יש תתי קטגוריות. "גזרת המיני היא הבסיסית ביותר, ומתאימה כמעט לכל סוגי הנשים והמבני הגוף", מסביר ארז עמירן, מעצב ראשי בחברת ההלבשה התחתונה "לודזיה רוטקס". "תחתון המיני למעשה נותן כיסוי כמעט מלא לישבן, ומגיע במספר גבהים. נשות המיני הולכות על בטוח - חשוף אבל לא יותר מידי. אורז, אבל משאיר משהו מחוץ למזוודה" הוא מסביר. במשאל הרחוב האקראי שערכנו, גזרת המיני מוקמה בראש הטבלה. רוב הנשים עדכנו שגזרת המיני היא המועדפת עליהן, בעיקר מטעמי נוחות.

 


אוהבת תחתוני מיני. מסוקרת (צילום: שי רוזנצווייג)

 

בשונה מהמיני, גזרת החוטיני משאירה את הישבן חשוף ומכסה את החלק הקדמי של הגוף. היא קיימת בכמה ואריאציות,כאשר החוט (מאחור) מגיע במספר עוביים, החל מדק מאד ועד לחוט עבה יחסית, שמספק יותר כיסוי לאזורים המועדים. "הלקוחה של תחתון החוטיני יכולה להיות מישהי שלא צריכה עזרה בהרמת הישבן, והיא בעיקר תהיה מישהי שמרגישה בנוח עם הגוף שלה", מסיברה יעל בס מרשת "אינטימה". בדומה לתוצאות סקר הרחוב שלנו, הנתונים מראים כי בשנים האחרונות תחתון החוטיני אכן ירד במקצת מגדולתו. רק לפני כעשר שנים החוטיני היה במקום הראשון במצעד המכירות הכללי, והיום ירד למקום האחרון. אולי בשל חוסר הנוחות שבאה עם הטריטוריה.

 

גזרת המכנסון-בוקסר מספקת כיסוי מלא לכל החלק התחתון של הגוף. "הבוקסר למעשה אורז את החלק התחתון של הגוף בתוך הבד, ומספק כיסוי גוף מלא, מסבירה בס. עמירן מוסיף שתחתון הבוקסר מיועד לנשים שהנוחות היא נר לרגליהן. נשים יותר ספורטיביות במראה שלהן, שפחות מחוברות לרעיון שצריך לסבול בשביל יופי.

 

עם זאת בשנים האחרונות המכנסון, אותו תחתון הבוקסר שמכסה את רוב העניינים, נתפס בסוג של הפוך על הפוך כסקסי, אולי מאז שקארי בראדשו ב"סקס והעיר הגדולה" לבשה באחד הפרקים תחתון בוקסר גברי של קלווין קליין. בקרב הסקר שלנו, התוצאות הצביעו על היענות דלילה לגזרת הבוקסר, שמוקם במקום השלישי והאחרון. האם עלינו כאן על מגמה חדשה, ואולי קאמבק לחוטיני? ימים יגידו.

 


 

 

 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
ממתנגדות החוטיני
צילום: שי רוזנצוויג
חוטיני בעובי מדיום
צילום: שי רוזנצוויג
חוטיני דקיק
צילום: שי רוזנצוויג
ואחד שחור, לקינוח
צילום: שי רוזנצוויג
לאשה בפייסבוק
מומלצים