שתף קטע נבחר

בית"ר לאוהדים: הימנעו מגזענות כלפי סכנין

הנהלת הקבוצה שוחחה עם נציגים מהקהל, ותפיץ כרוזים לפני העימות המסקרן ביום ב'. שחקן בקבוצה: "יש תחושה לא נעימה באימונים". התחממות נוספת בגזרת אגייאר

לא לקלל, רק לעודד. זה המסר שהעבירה הנהלת בית"ר ירושלים לאוהדי הקבוצה, כאשר שוחחה עם כמה מנציגי האוהדים לקראת המפגש המסקרן מול בני סכנין ביום ב' (20:45), במטרה למנוע בעיות מיותרות וזימון נוסף לועדת המשמעת. בהנהלה ביקשו מהקהל לשמור על איפוק ולעודד את הקבוצה, במקום להשתמש בקללות והערות גזעניות כלפי היריבה.

 

כמו כן יזמה בית"ר חלוקת כרוזים לפני המשחק, באותה רוח של סובלנות ועידוד. "הקבוצה זקוקה לכח של הקהל כרגע", אמר גורם במועדון. "אנחנו רוצים לנצח את המשחק הזה בדיוק כמו אחרון האוהדים, אבל בשביל זה נצטרך תמיכה מהיציעים". למשחק עצמו צפוי להגיע גם הבעלים ארקדי גאידמק.


מאיים לסגת מהצעתו לרכוש את הקבוצה, אגיאר (צילום: אלי מנדלבאום) 

 

לאחרונה עלה לטונים גבוהים המו"מ בין גאידמק לגומא אגייאר, שמבקש לרכוש את הקבוצה. בסביבתו של הספונסר לשעבר טוענים כי הבעלים לא מוכן למכור לו את הקבוצה מסיבה שאינה מובנת, ומבקשים הבהרות.

 

אגייאר אף מאיים כי אם גאידמק לא ישיב לו בקרוב, הוא יירד מהאפשרות לרכוש את הקבוצה ובקביל שיגר מכתב, דרך פרקליטו, דרכו הוא מבקש להפוך את מענק על סך 600 אלף דולרים אותם העביר לפני שנה, להלוואה לכל דבר.


"עדיף שאגייאר וגאידמק יפגשו", קורנפיין (צילום: נועם מושקוביץ')

 

בבית"ר מסרבים להתבטא בנושא והיו"ר קורנפיין אף אמר ל-ynet: "הדרך הטובה ביותר היא שאגייאר וגאידמק ייפגשו ביניהם ויסדירו את הדברים, בלי מתווכחים". גם נושא עמותת האוהדים, שגייסה כ-600 שקל, מחכה להבהרות מגאידמק, שעדיין לא השיב אם הוא מעוניין לשלבם בהנהלת הקבוצה.

 

בינתיים, ערכו השחקנים אימון נוסף לקראת המשחק, לאחריו התבררה קצת יותר תמונת ההרכב. כריסטיאן אלבארס ואבי ריקן צפויים להמשיך בהגנה, בעוד דאריו פרננדס שוב מיועד לשבת על הספסל.

 

לאחרונה אירעו מספר עימותים בין שחקנים, בהם היו מעורבים בין השאר גם פרננדס, קובי מויאל ועמית בן שושן. שחקן בקבוצה אמר ל-ynet: "יש תחושה לא נעימה לאחרונה, כי התחרות על ההרכב היא עצומה וכל אחד רוצה להוכיח את עצמו. הלוואי וזה יתפרץ ביום שני".

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
אוהדי בית"ר
צילום: אלי אלגרט
מומלצים