שתף קטע נבחר

השביתה בבנק הבינלאומי נכנסת ליומה הרביעי

השיחות בין ההנהלה לעובדים יתחדשו היום, אך השביתה עשויה להימשך גם מחר בעקבות הפערים הגדולים. הנושאים שנידונו בישיבה האחרונה בין הצדדים היו בעיקר נושאים ארגוניים, כגון טענות הוועד על עומסי עבודה בסניפים ודרישות מצד ההנהלה להכניס עבודה בחוזים אישיים

היום (א') תיכנס ההשבתה של סניפי הבנק הבינלאומי ליומה הרביעי. ההשבתה היא מצדם של פקידי הבנק, כאשר המנהלים בסניפים אמנם התייצבו לעבודה, אך יכולים לתת מענה חלקי ביותר ללקוחות.

 

היום יתחדשו השיחות בין ועד העובדים להנהלת הבנק, אם כי כרגע נראה שהפערים בין הצדדים גדולים והשביתה עשויה להימשך גם מחר. לפני שלושה חודשים שברו עובדי הבנק שיא במערכת הבנקאית מאז שנות השבעים עם שביתה בת 12 יום

 

הנושאים שנידונו בישיבה האחרונה בין הצדדים, שהתקיימה בערב יום חמישי, היו בעיקר נושאים ארגוניים, כגון טענות הוועד על לחץ גדול מדי על העובדים לשווק מוצרים פיננסיים שונים, עומס עבודה בסניפים, דרישות מצד ההנהלה להכניס עבודה בחוזים אישיים בחדר המסחר של הבנק וכדומה. נושא הבונוסים ל־2009, שגם עליו חלוקים הצדדים, טרם נידון.

 

מהבנק הבינלאומי נמסר, כי "800 המנהלים יגיעו לסניפים ולמטה הבנק. המוקד הטלפוני יעניק שירות וכך גם האתר. המשא ומתן נמשך בהשתתפות מנכ"לית הבנק סמדר ברבר־צדיק".  

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
צילום: עומר הכהן
הבנק הבינלאומי
צילום: עומר הכהן
סמדר ברבר-צדיק, מנכ"ל הבנק הבינלאומי
צילום: דן לב
מומלצים