שתף קטע נבחר

בגלל הג'וינט ב"מחוברים": רן שריג נעצר

כוכב הסדרה שצולם כשהוא מעשן ג'וינט בנהיגה, עוכב בצהריים לחקירה על ידי שוטרי התנועה של מחוז תל-אביב. הם ביקשו לבדוק אם הוא נוהג תחת השפעת סם. פרקליטו: שמח שהמשטרה רואה מחוברים, חבל שהם מתעסקים בזוטות

כוכב הסדרה "מחוברים", התסריטאי רן שריג, עוכב בצהריים (יום ב') על ידי שוטרי אגף התנועה של מחוז תל אביב. שריג נעצר בעקבות תלונה שהגיעה למחוז על כך שבסדרה הוא נראה נוהג כשהוא מעשן סמים.


השוטרים ושריג, היום. שי גולדן בדיוק התקשר (צילום: דודו אזולאי)

 

היום החליטו במשטרה לפעול נגד שריג. אנשי אגף התנועה חיכו לשריג סמוך למקום עבודתו במשרדי "קשת" שבצפון תל-אביב.

 אחרי שנכנס לרכבו והחל בנסיעה, השוטרים ביקשו ממנו לעצור, ולהתלוות אליהם. כעת הם מתכוונים לערוך לו בדיקות ולבדוק אם נסע תחת השפעת סמים.

 

כזכור, בסדרה מחוברים נראה שריג נוהג ומעשן, לטענתו באישור רפואי, וכמה גופים ציבוריים שראו זאת לא אהבו את העניין. עמותת "אוויר נקי" גם הגישה תלונה במשטרה - שעברה למטה הארצי, והובילה לפעולה היום. אגב, שריג עצמו נראה מופתע כשהוקף בשוטרים, ובדיוק באותו הזמן קיבל שיחה מחברו שי גולדן. "אני לא יכול לדבר עכשיו, עצרו אותי שוטרים", הוא אמר לו.


בדרך לרכב המשטרתי (צילום: דודו אזולאי)

 

באגף התנועה החלו לבדוק לפני כמה ימים את החשד שלפיו שריג, תסריטאי הסדרה "רמזור", הפר את תנאי הרישיון שקיבל ממשרד הבריאות.

 "העובדה שהוא עישן מריחואנה בפומבי ותוך כדי נהיגה מעלה חשש שהריכוז שלו יכול להיפגע, והוא עלול לסכן את עצמו ואת האחרים", אומר גורם באגף. "זו עבירה רצינית".

 

היועץ המשפטי של "מחוברים", עורך הדין בנצי קבלר, שמייצג גם את שריג, מסר בתגובה: "המשטרה לא עצרה את שריג אלא עיכבה אותו לחקירה. קשה להאמין שלמשטרה יש משאבים להתעסק עם חקירה בזוטות כאלה, ומצד שני אני מאוד שמח שהשוטרים רואים 'מחוברים' ואני מקווה שהם לא עושים זאת על חשבון משמרתם. אני משוכנע שאחרי ששריג ימסור גרסתו במשטרה הוא ישוחרר לביתו".

 

בהכנת הידיעה השתתף ערן בר-און
לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
שריג מעוכב. בדרך לבדיקות
צילום: דודו אוזלאי
שריג מעשן ג'וינט ברכב. מתוך "מחוברים"
צילום: מתוך "מחוברים
מומלצים