שתף קטע נבחר
הכי מטוקבקות
  זירת הקניות
  ביהמ"ש אישר מכירת לחם ארז לרשת "קפה קפה"
  הרשת, שנקלעה לחובות הנאמדים בכ-12 מיליון שקל, והמפעל שלה, יימכרו תמורת כ-7.25 מיליון שקל. מסתמן כי קפה קפה לא תמחוק את המותג אלא תרחיבו. הסניפים וכן העובדים בסניפי הרשת ימשיכו לפעול ולעבוד כרגיל

  סוף חיובי לפרשת החובות אליהם נקלעה לחם ארז: שופט בית המשפט המחוזי מרכז, אילן שילה, אישר היום (ב') את מכירת הרשת לרשת קפה קפה, שבבעלות אנשי העסקים רונן נמני ומיקי טיל.

   

   

  החלטת בית המשפט ניתנה לאחר שנאמן רשת לחם ארז הגיש בתחילת השבוע לבית המשפט המחוזי בקשה לאשר לו למכור את רשת לחם ארז ל"קפה קפה". כמו כן ביקש הנאמן, באמצעות עו"ד עמית לדרמן ממשרד שלמה נס, לאשר את הצעת "אשל לחמים" לרכוש את כל פעילות ונכסי המפעל של לחם ארז - וגם בקשה זו אושרה.

   

  באוגוסט האחרון קיבל בית המשפט המחוזי בפתח תקווה את בקשת רשת לחם ארז ונתן לה צו להקפאת הליכים בשל חובות הנאמדים בכ-12 מיליון שקל.

   

  הנאמן, אמיר פלמר, ציין בבקשה שהגיש לבית המשפט כי ההצעות שהוגשו לאישור משקפות תמורה כוללת לשתי החברות בסך של כ-7.25 מיליון שקל. מדובר בהצעות אשר גבוהות באופן משמעותי מההצעות האחרות שקיבל הנאמן.

   

  בכוונת רשת קפה קפה לפתח את המותג לחם ארז ולא למחוק אותו, ואף כבר קיימת תוכנית להרחבת הרשת. בנוסף נודע כי לא צפויים שינויים במצבת כוח האדם של העובדים וכי הסניפים ימשיכו לשכון באתרים בהם הם מצויים היום.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  מומלצים