שתף קטע נבחר

מא' ועד ש' - ynet עושה סדר בפרשת בר-לב

מי סימם את מי, ומי התלוננה כי ניצב אורי בר-לב אנס אותה? ynet עושה סדר בפרשה ומסביר מי עומדת מאחורי כל אות

אותיות פורחות באוויר: מאז פורסם כי א', עובדת בכירה במשרד לביטחון פנים, התלוננה נגד ניצב אורי בר-לב, אחד המועמדים המובילים לתפקיד המפכ"ל, הופיעו שמותיהן של שתי נשים נוספות - מ', המתלוננת השנייה נגד בר-לב וש', המאהבת שלו. ynet עושה סדר באותיות סביב הפרשה שמסעירה את צמרת המשטרה בשבוע האחרון.

 

פרשת בר-לב - עדכונים אחרונים ב-ynet:

 

א' - המתלוננת הראשונה נגד ניצב בר-לב. היא עובדת בכירה במשרד לביטחון פנים ובעלת תואר ד"ר. א' גם התלוננה לפני כשבועיים בנציבות שירות המדינה כי מנכ"ל המשרד לביטחון פנים, חגי פלג, הטריד אותה מינית. בעקבות תלונתה פלג פרש מתפקידו, אולם הוא לא הסתפק בכך ופנה לגורמי חקירה בטענה כי בר-לב תקף מינית את א'.

 

בעדותה במח"ש טענה א' כי אכן לפני כשנתיים, בכנס באילת בהשתתפות בכירי המשטרה, ניצב בר-לב תקף אותה מינית, בניגוד לרצונה. לדבריה, הוא ניסה לכפות את עצמו עליה, גהר עליה, ניסה לחבק אותה ולא הרפה.

  

מ' - המתלוננת השנייה נגד ניצב בר-לב. לטענתה, באירוע שהתרחש לפני כחמש שנים, בר לב, ביחד עם בחורה נוספת (המאהבת שלו) סיממו אותה, ולאחר מכן בר לב אנס אותה. מ' הגישה את התלונה לפני כשבועיים במהלכם נאספו עדויות לפרשה זו. היא סיפרה בחקירתה כי עד שפגשה אותו בבית מלון בהרצליה לא הכירה את בר לב. לטענתה, היא ביקשה מבר-לב באמצע המפגש המיני שיפסיק ואמרה "די, די" - אולם הוא המשיך. ניצב בר לב הכחיש שאנס אותה, וטען שאמנם קיים איתה יחסי מין, אולם היא לא הביעה כל התנגדות, ואף צחקה איתו לאחר מכן.

 

שלשום הגיעה מ' למח"ש והתעמתה עם ניצב בר-לב ועם ש', הבחורה שלטענתה סיממה אותה. בר-לב הכחיש הכל ואמר: "לא סיממתי ולא אנסתי אותה". במשרדי מח"ש נערך גם העימות בין מ' לש', ובו הטיחה בה המתלוננת: "אתם סיממתם אותי, ואז בר-לב אנס אותי". ש' הגיבה: "לא סוממת, את פשוט התביישת לספר על המקרה לסביבה הקרובה שלך".

 

ש' - המאהבת של ניצב בר-לב. נחקרה שלשום באזהרה במח"ש בחשד כי סיממה את מ' יחד עם בר-לב. ש' טענה בחקירה כי מעולם לא סיממה את מ'. היא גם הכחישה את טענת מ' לפיה בר לב אנס אותה, ואמרה כי היחסים היו בהסכמה מלאה. לטענתה, לא היה מדובר באונס אלא היה מדובר באורגיה. לטענתה, היא הכירה לבר-לב את מ' על מנת שזו תקיים עמו יחסי מין, ובחלק מהאקט היא נכחה בחדר.

במהלך העימות עם מ' טענה כי הזמינה אותה לבקשתו של בר-לב ובהתאם לרצונה של מ', על מנת שיקיימו יחסי מין.

 

ניצב אורי בר-לב - הגיבור הראשי של הפרשה. נציג המשטרה בוושינגטון, ואחד המועמדים המובילים לתפקיד המפכ"ל הבא. הוא חשוד בתקיפה מינית של א' וכן נחקר בעקבות תלונתה של מ' על אונס תוך כדי שהיא מסוממת. הוא חשוד כי ידע שמ' מסוממת ואנס אותה. לגבי א' טען כי אכן נפגש איתה באילת, לגבי מ' טען כי יחסי המין בוצעו בהסכמה מלאה וכי לא סימם אותה. הוא צפוי להיבדק במכונת אמת.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
א', המתלוננת הראשונה
צילום: עמית מגל
ייבדק בפוליגרף. ניצב אורי בר-לב
צילום: אוהד צויגנברג
מומלצים