שתף קטע נבחר

אתם שיתפתם
  זירת הקניות

  ביישוב הופתעו: השכן האלמוני הוא ראש המוסד

  תמיר פרדו מתגורר כבר כמה שנים ביישוב קהילתי בשרון. מי שיסתובב במקום יתקשה למצוא מישהו שמכיר את בני משפחתו, ואפילו בספר הטלפונים אין לו כל זכר. "לא ידענו שהוא כל כך קרוב אלינו", סיפר אחד השכנים המופתעים

  כמו רוב אזרחי ישראל, הופתעו היום (ב') ביישוב קטן בשרון לגלות שאחד שהשכן תמיר פרדו, שהקפיד עד-כה לשמור את עיסוקיו תחת מעטה חשאיות, התמנה לראש המוסד החדש.

   

  "בכלל לא ידענו שמישהו כזה גר כאן", סיפר אחד השכנים. מדובר ביישוב קהילתי שבו כ-240 משפחות, חלקן ותיקות - והיתר כאלה שהצטרפו לשכונות ההרחבה שנבנו בשנים האחרונות. פרדו מתגורר באזור החדש, אך כשמסתובבים ברחובות היישוב ושואלים היכן ממוקם ביתו, כמעט בלתי אפשרי למצוא מישהו שבכלל יודע על קיומה משפחה שכזו.

   

  למרות זאת, השכנים שגרים בצמוד לביתו של פרדו מודעים לכך שהשכן החשאי הוא איש ביטחון, וכשאחד מהם נשאל היכן בדיוק ממוקם ביתו - הוא הזהיר כי יזמין משטרה.

   

  "אני גר במורד הרחוב של תמיר (פרדו), במרחק כמה בתים ממנו. בכלל לא ידעתי שהוא בכיר במוסד. גם בספר הטלפונים של היישוב לא מופיע שם המשפחה שלו ומספר הטלפון שם. לא יכולנו לדעת שהוא גר כאן, כל כך קרוב אלינו", סיפר אחד התושבים המופתעים.

   

  תושב אחר בחר דווקא לברך את השכן הכמעט אלמוני ואמר: "זה כבוד גדול שראש המוסד גר ביישוב שלנו. זה גם כבוד גדול למדינה שמישהו כמוהו התמנה לתפקיד בכיר כל כך".

   

  תמיר עבר להתגורר באותו יישוב קהילתי לפני כמה שנים, יחד עם רעייתו ושני ילדיו הבוגרים. עם זאת, סיפר אחד משכניו כי "אף פעם לא ראינו אותו באירועים חברתיים,

  אולי גם בגלל שהילדים שלהם גדולים ורובם נועדו להיות מפגשים של הורים וילידיהם. לא היה לנו מושג שמדובר במשפחה של בכיר במוסד, אבל איכשהו כן ידענו שאשתו עוסקת בחינוך".

   

  אחרי ההודעה על מינויו, הגיעו לבית משפחתו של פרדו שלושה אנשי ביטחון בלבוש אזרחי, ששהו במקום שעה ארוכה ככל הנראה כדי להסדיר את נושא האבטחה במקום בתקופה שבה יעמוד בראשות המוסד.

   

  לפנייה לכתב/ת
   תגובה חדשה
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
  תמיר פרדו. לא הגיע לאירועים החברתיים
  צילום: ערוץ 10
  מכרים הגיעו לברך
  צילום: עידו ארז
  מומלצים