שתף קטע נבחר

הנסיך וויליאם ורעייתו לעתיד: "לא רוצים משרתים"

לפעמים התפוח נופל רחוק מהעץ. בניגוד לנסיך צ'רלס, שנעזר בעשרות עוזרים אישיים, בנו וויליאם ורעייתו לעתיד קייט מידלטון אינם מתכוונים להעסיק משרתים בביתם. "הם פשוט רוצים לחיות את חייהם", הסביר גורם המקורב למשפחת המלוכה

אביו מעסיק כמעט 150 עובדים, אבל הנסיך וויליאם מתעקש שהוא ואשתו לעתיד, קייט מידלטון, יחיו לבד - ללא משרתים. "הם בני אדם פרטיים שפשוט רוצים לחיות את חייהם", הסביר לעיתון הבריטי "טלגרף" גורם המקורב למשפחת המלוכה.

 

הנסיך וויליאם, בנם הבכור של הנסיך צ'רלס והנסיכה המנוחה דיאנה, יינשא בסוף אפריל לבחירת לבו. ביתם השכור והמבודד באי אנגלסי, שם משרת הנסיך כטייס בחיל האוויר המלכותי, מאובטח אמנם 24 שעות ביממה, אבל בני הזוג מאמינים כי האינטימיות ביניהם תיפגע אם יחלקו אותו עם משרתים.

 

"הנסיך וויליאם אינו רברבן, ולכן, כמו כל קצין צעיר בצבא, כך הוא בוחר לחיות את חייו", אמר המקור של העיתון, "הוא וקתרין חיים בלי צוות משרתים, והם לא מוכנים לשום דרך אחרת. אלה החיים שהם רוצים

לחיות".

 

מדובר בגישה שונה לחלוטין מזו שאימץ אביו של וויליאם. הנסיך צ'רלס מעסיק 149 עובדים, ביניהם 25 משרתים, טבחים ונהגים שעובדים עבורו, עבור רעייתו קמילה ועבור שני בניו - וויליאם והארי.

 

בספר שכתב על משפחת המלוכה טען כתב ה-BBC ג'רמי פקסמן כי ארבעה משרתים מסייעים לנסיך צ'רלס להתלבש בכל בוקר. הוא גם טען כי במקרה אחד, כשהנסיך היה צריך לתת דגימת שתן, אחד ממשרתיו החזיק את המיכל עבורו. בארמון, כמובן, הכחישו את הטענות.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
וויליאם וקייט. קנאים לפרטיות
צילום: AP
לא יכול בלי. הנסיך צ'רלס
צילום: AP
מומלצים