שתף קטע נבחר

דובאי: עובדת במלון הרתה לאורח, הפילה ותיכלא

אורח אמריקני קיים יחסי מין עם עובדת במלון בדובאי והכניס אותה להריון. האישה החליטה להפיל את העובר ותשב חצי שנה בכלא כי עברה על חוקי הדת המחמירים

עובדת במלון בדובאי, שבאיחוד האמירויות, נשלחה בשבוע האחרון לשישה חודשי מאסר, לאחר שקיימה יחסי מין ם אורח אמריקני, נכנסה להריון והפילה את העובר.

 

האישה, דרום-אפריקנית במוצאה שזוהתה רק בראשי התיבות של שמה - מ"ב - גם אולצה לעזוב את המדינה על פי בית המשפט לחוקי השריעה האסלאמית, עם סיום ריצוי עונשה. עוד קודם לכן, היא עמדה בפני גזר דין מחמיר של 100 מלקות וחמש שנים בבית כלא.

 

עובדת המלון נתפסה "בעבירה" כשביקרה בבית החולים של השריעה בעודה מדממת ב-7 בספטמבר 2010. מ"ב אמרה לתובעים בבית המשפט, כי פגשה באורח האמריקני בבית המלון שבו עבדה וכי האחרון הזמין אותה לבלות איתו את הערב מחוץ למלון. לטענתה, הם קיימו יחסי מין והיא לא שבה לראותו יותר.

 

התובעים בבית המשפט האשימו את מ"ב בביצוע "זינה" - קיום יחסי מין מחוץ לנישואים על-פי חוק השריעה, כמו גם בהפלה של עובר בן ארבעה חודשים. עורך דינה, חרון טחלק (Harun Tahlak), טען לחפותה ושיש לשחררה היות ולמעשה אין עדים והאשה המסכנה אינה תושבת המקום, ואינה בקיאה בחוקי השריעה.

 

נוסף על כך, ביטל עורך דינה של האשה את האשמות בדבר ביצוע ההפלה, כיוון שהתביעה לא סיפקה דו"ח על ביצוע בדיקת רופא כראייה. יתר על כן, הפציר טחלק בבית המשפט בדובאי לגלות רחמים כלפי מרשתו שאינה מוסלמית.

 

האשה סיפרה לתובעיה, כי לאחר שגילתה שהיא בהריון נתנה לה חברה שש גלולות לסיום התהליך. על פי עורך דינה, מ"ב "ישבה" כבר כ-113 יום מתוך התקופה שנגזרה עליה.

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
דובאי. חוקי דת נוקשים
צילום: AP
מומלצים