שתף קטע נבחר

תקלה בנתיב המהיר: רישום רק תוך 48 שעות

בגלל תקלה באתר האינטרנט, אי אפשר להירשם כמנוי לנתיב המהיר. בשירות הלקוחות אומרים למתקשרים: "נחזור אליכם עוד 48 שעות". בחברה מסרו שכרגע לא ייגבו קנסות מהמשתמשים הלא רשומים

בחברה המפעילה את הנתיב המהיר , לא התכוננו כראוי לחודש הפתיחה: תקלה באתר האינטרנט של הנתיב לא מאפשרת למעוניינים להירשם כמנויים. גם במוקד הטלפוני אין ישועה, ואומרים שם למבקשים שיאלצו לחכות יותר מ-48 שעות. 

 

 

הנתיב המהיר בכביש 1, נפתח ב-7 בינואר, והוא מופעל על-ידי קבוצת שפיר. זה נתיב אגרה, שהוקצה לו נתח של 13,000 מ' מנתיבי איילון, במטרה להקל על העומס בכניסה לאיילון מכיוון דרום. כחלק מכללי הנתיב, נאמר כי מי שייסע בנתיב זה ללא רישום מראש - יסתכן בקנס.

 

אבל צרכן שניסה להירשם היום כמנוי לנתיב, נתקע באחד משלבי ההרשמה מספר: "התקשרתי אליהן ואמרו לי שבעקבות העומס הם יחזרו אלי, בשעה הנוחה לי. כשלא חזרו אלי, התקשרתי שוב ואמרו לי: 'אנחנו לא מצליחים לחזור למתקשרים. יחזרו אלייך תוך 48 שעות אבל גם זה לא בטוח'".

 

בינתיים, לא יוטלו קנסות

בשירות הלקוחות אמרו ל-ynet: "בגלל עומס, יש תקלה באתר ולכן מתקבלת הודעת שגיאה והפרטים שהוזנו, ככל הנראה, לא מתעדכנים במערכת. יחזרו אליכם תוך 48 שעות".

 

אז אי אפשר להירשם כמנוי ביומיים הקרובים?

 

"לא, לא תוכלו".

 

הצרכן, שכבר נסע בנתיב, שילם 7 שקלים על הנסיעה, כך הודיע לו השילוט האלקטרוני בכניסה לנתיב. "אבל אני חושש שייגבו ממני קנס כי לא נרשמתי, והם לא מפרסמים את גובה הנקס, שגם זה לא בסדר. אני רוצה לדעת אם יקנסו אותי למרות התקלה. אם ככה זה יתנהל גם הלאה, העתיד שלהם נראה צולע מאוד".

 

בקבוצת שפיר לא אישרו עדיין את דבר התקלה, אולם מסרו ל-ynet כי מי שייכנס לנתיב בלי להירשם לא ייקנס, עד להודעה חדשה, כדי להתגבר על מחלות הילדות של תחילת הדרך.

 

המידע לידיעה הגיע דרך האימייל האדום

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
המקצוענים
הנתיב מהיר, הרישום לא כל כך
צילום: חיים זרזר
מומלצים