שתף קטע נבחר

בת הנרצחת קיבלה מסרון מ"אמה": אנחנו בצימר

מעצר בן זוגה של שרית זיקרי-בנית, שגופתה נמצאה הבוקר במרפסת דירתה, הוארך בשמונה ימים. היא נרצחה כבר לפני כמה ימים, אולם ארבעת ילדיה לא ידעו היכן היא. בשלב מסוים בתה קיבלה מסרון מהטלפון של אמה - ואז חשדה והזעיקה משטרה

חמישה ימים הייתה מוסתרת גופתה של תושבת ירושלים  במרפסת ביתה בשכונת גילה, כשבמשך כל הזמן הזה ארבעת ילדיה חשבו שיצאה לחופשה עם בן זוגה. המשטרה טוענת כי בן הזוג, החשוד ברצח שרית זיקרי-בנית, אם לארבעה שגופתה נמצאה הבוקר, הודה בחקירתו במעשה. אחר הצהריים (יום ג') הוארך מעצרו בשמונה ימים.

 

 

בסביבות 5:00 בבוקר נמצאה גופתה של זיקרי-בנית ועליה סימני אלימות קשים במרפסת הדירה. במשטרה חושדים כי היא נרצחה בחניקה לפני מספר ימים. בן-זוגה נעצר בחשד שרצח אותה בחניקה כבר לפני מספר ימים. הגופה הוסתרה במרפסת, וילדיה המשיכו לחיות כרגיל ולא הבחינו בדבר.

 

מהמשטרה נמסר, כי החשוד אותר אמש כשהוא מסתתר באזור בית שמש. בעקבות הודאתו, יצאו חוקרי מפלג תשאול ביחידה המרכזית לדירה בשכונת גילה ואיתרו את הגופה מתחת לחפצים שהיו במרפסת. המשטרה הוזעקה לטפל בפרשה בעקבות חשדות הבת, לאחר שאמה בוששה להגיע הביתה.

 

"בתה של הנעדרת מסרה כי קיבלה מסרון מאמה ולפיו היא נמצאת בצימר", נמסר מהמשטרה. סנגורו של החשוד, עו"ד חנן רובינשטיין מהסנגוריה הציבורית, אמר כי "המשטרה טוענת שהוא גרם למותה אבל הוא מכחיש שהוא רצח אותה".

 

"שרית סיפרה שהיא מאושרת איתו"

זיקרי-בנית, שבסוף החודש הייתה אמורה לחגוג את יום הולדתה ה-40, ניהלה בשנה האחרונה מערכת יחסים עם החשוד ברצח. חברה קרובה שלה סיפרה כי היא הייתה מאושרת איתו ונהגה לומר: "הוא הגב שלי, זה פיצוי על כל השנים". לדברי החברה, "היא הייתה בן אדם נפלא וחזק. ממש גיבורה".


שרית זיקרי-בנית ובן זוגה, החשוד ברצח

 

בן משפחה קרוב של הנרצחת סיפר ל-ynet: "אתה שומע לפעמים בחדשות על מקרים כאלו, אבל אתה לא מאמין שזה יגיע אליך הביתה. המשפחה בהלם ובשוק מוחלט. היא סיפרה שהיתה מאושרת איתו. אנשים עושים כל מיני דברים רעים, אבל מי שמפעיל אלימות כזאת נגד נשים, אין לו מקום בחברה האנושית".  

 

  

עדי ראייה סיפרו ל-ynet שבזמן שהגיעו כוחות משטרה לדירה, מיהרו השוטרים להוציא את בני המשפחה מהבית ובתוכם הילדים, "הם לא ידעו שאמא שלהם שם", אמרו השכנים. "הילדים הרגישו שמשהו לא בסדר", אמרה שכנה. "הם חשבו שהיא בצימר".


פורסם לראשונה 11/01/2011 15:56

 

לפנייה לכתב/ת
 תגובה חדשה
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הנרצחת. שרית זיקרי-בנית
החשוד ברצח
צילום: נועם מושקוביץ
מומלצים